Назар ПРИХОДЬКО : "В Золотоноші невідомі кинули "коктейль Молотова" в приміщення "Національної лотереї", є жертви

11 майя 17:50 UAINFO

В Золотоноші, що на Черкащині, невідомі кинули "коктейль Молотова" в приміщення гральних автоматів "Національна лотерея".

І здавалося б, з цього місця мали б бути епітети: "Молодці" і "красави", адже гральний бізнес в Україні заборонено, але ні. Справа в тому, що на момент кидка коктейлю в приміщенні перебувало четверо людей: двоє відвідувачів, охоронець та адміністратор. В тій же будівлі розташована музична школа, де дітки займалися музикою, кидок стався об 11:00.

 

В результаті цього, один з відвідувачів закладу загинув, ще один з опіками 90% (!) шкіри доставлений до реанімації. В музичній школі повністю вигоріла сцена, два класи, а також сильно пошкоджено дах. Діти, на щастя не постраждали.

Саме тому я вважаю даний конкретний вчинок не логічна відповідь суспільства на потурання законодавства владою, зокрема Олександром Трєтьяковим, якому і належить дана контора по всій країні, а дебілізмом, який міг призвести до ще більших людських жертв серед яких могли бути дітки.

Думати треба, дебіли

Читать далее
Северион Дангадзе отказался от адвокатов и согласился на сделку со следствием

Близкий соратник Михаила Саакашвили и член партии "Движение новых сил" Северион Дангадзе отказался от адвокатов и согласился на сделку со следствием.

14:52 Народный корреспондент
Массовая облава на организаторов договорных матчей: новые детали

Ряд украинских арбитров подозреваются в том, что они делали ставки на матчи чемпионата страны, которые сами же и обслуживали. При этом Федерации футбола были в курсе этой проблемы. Об этом сообщает сайт Betnews365. По данным источника, украинские правоох

14:50 Gazeta.ua
В Краматорске зафиксирована вспышка кори

Среди заболевших в Краматорске – один ребенок и семь взрослых, из которых трое – медицинские работники.

14:47 Корреспондент.net