UAINFО : "На концерті в Москві до 9 травня "засвітився" заслужений артист України, який вважає, що "не важливо, чий Крим".

10 майя 17:00 UAINFO

У середу, 9 травня, в московському районі Солнцево на сцені концерту до Дня перемоги помітили українського поп-співака, заслуженого артиста України Віталія Козловського.

Фото артиста були у акаунті користувача @nadezhda.ogol у Instagram. Позаду Козловського на кадрі можна розгледіти головні гасла концерту "З Днем перемоги" і "9 травня". Фото автор відзначив хештегом #москвасолнцево.

"Я дуже мріяла потрапити на виступ Віталія Козловського. Нарешті моя мрія збулася, ніколи в житті не могла уявити, що побачу Віталія в Москві, тим більше, в Солнцево", – пише у підписі під фото користувачка Надія Огол.

Також світлиноб з Віталієм Козловським поділився російський ведучий Денис Симуков. "Познайомився із заслуженим артистом України Віталієм Козловським!" – він знімок у Рintaram, під яким прописані хештеги: #москва #9мая #концерт. 

Читайте також: 

Крім того на одному з порталів міста з'явився опис подібної концертної програми за участю Козловського

Читать далее
Северион Дангадзе отказался от адвокатов и согласился на сделку со следствием

Близкий соратник Михаила Саакашвили и член партии "Движение новых сил" Северион Дангадзе отказался от адвокатов и согласился на сделку со следствием.

14:52 Народный корреспондент
Массовая облава на организаторов договорных матчей: новые детали

Ряд украинских арбитров подозреваются в том, что они делали ставки на матчи чемпионата страны, которые сами же и обслуживали. При этом Федерации футбола были в курсе этой проблемы. Об этом сообщает сайт Betnews365. По данным источника, украинские правоох

14:50 Gazeta.ua
В Краматорске зафиксирована вспышка кори

Среди заболевших в Краматорске – один ребенок и семь взрослых, из которых трое – медицинские работники.

14:47 Корреспондент.net