"Наш край " не дозволить політикам заборонити святкувати День Перемоги

8 майя 16:36 UAINFO

Партія “Наш край” виступає за право українців святкувати День Перемоги та проти штучного розколу суспільства. Про це сьогодні співголова партії Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що українці мають беззаперечне право відзначати 9 травня День Перемоги.

“Попри ініціативи деяких політиків, які намагаються заборонити українцям святкувати їхні свята, партія “Наш край” виступає за святкування Дня Перемоги, який в Україні святкують 9 травня. Поряд з ним можна відзначати День пам’яті та примирення 8 травня. Будь-які спроби політиків заборонити відзначати День Перемоги лише штучно розколюють суспільство”, – переконаний Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що українці не мають відмовлятись від свого вагомого внеску у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

“9 травня – День Перемоги наших дідусів та бабусь над нацизмом. Вони звільнили нашу землю від німецьких загарбників. Перемога дала нам можливість народитися та жити вільними людьми. У ці дні ми будемо вшановувати незабутній подвиг українського народу та його вагомий внесок у перемогу над нацизмом. “Наш край” відстоюватимете право громадян святкувати День Перемоги», – наголосив Олександр Мазурчак.

Він додав, що держава має гарантувати безпеку громадян на масових заходах у ці дні.

"Безумовний обов’язок державної влади – гарантувати безпеку українців під час відзначення Дня Перемоги", – підсумував Олександр Мазурчак.

Підписуйся на сторінки UAINFO у , Twitterі Читать далее
Северион Дангадзе отказался от адвокатов и согласился на сделку со следствием

Близкий соратник Михаила Саакашвили и член партии "Движение новых сил" Северион Дангадзе отказался от адвокатов и согласился на сделку со следствием.

14:52 Народный корреспондент
Массовая облава на организаторов договорных матчей: новые детали

Ряд украинских арбитров подозреваются в том, что они делали ставки на матчи чемпионата страны, которые сами же и обслуживали. При этом Федерации футбола были в курсе этой проблемы. Об этом сообщает сайт Betnews365. По данным источника, украинские правоох

14:50 Gazeta.ua
В Краматорске зафиксирована вспышка кори

Среди заболевших в Краматорске – один ребенок и семь взрослых, из которых трое – медицинские работники.

14:47 Корреспондент.net