Завтрашній день в Україні буде теплим – синоптик

3 апреля 14:41 UAINFO

Все! Зима, остаточно, бебебе, розтанула. І хоча ще будуть заморозки, які, між іншим, трапляються в Україні аж до початку червня, все одно, ось це сонце і градуси, які починають прогрівати після холодної ночі ранкове повітря та наші носи, співають на все горло за шторкою у своєму весняному душі, коли просто добре, бо ти повернувся додому.

Весна справді нарешті повернулася після річної перерви додому і все навколо неї одразу закрутилося, усі забігали, попрокидалися – пташки заспівали, квіти пробивають важку землю, річки піднімаються, коти нявкають голосніше, людей з відкритими обличчями на вулицях більшає. 

Завтрашній день в Україні буде теплим.  На Заході +17+22 градуси. На Півночі +12+17, у Сумській області +10+13 градусів.

На Сході +9+13 градусів. У Центрі +14+19 градусів. На Півдні +9+12 градусів, бо близько ще холодні моря. У Києві 4-го квітня +16+18 градусів.

Найближчої ночі – холодненько, 0+5 градусів, на сході -3+3 градуси. Опадів в Україні не очікується, буде багато сонця. Хіба вранці у північних областях трохи прикриє небо хмарами, але потім знову прояснить. Кому треба – вітер південний,  помірний. 

Опадів в Україні не очікується (карта), буде багато сонця. Хіба вранці у північних областях трохи прикриє небо хмарами, але потім знову прояснить. Вночі та вранці серпанки додадуть краси ще сіруватій природі.Читать далее
У берегов Ливии перевернулась лодка с мигрантами: 11 человек погибли

Во время первой операции патруль береговой охраны смог спасти 83 нелегальных мигрантов

01:00 Сегодня
Украина и МВФ обсудили пересмотр программы помощи

Украина и Международный валютный фонд продолжают переговоры о приезде миссии МВФ в Киев для дальнейших переговоров в рамках программы сотрудничества.

00:38 Корреспондент.net
Генсек ООН признал, что Совбез в существующем виде не может решить международные проблемы

По словам Антониу Гутерриша, пока в СБ существуют принципиальные разногласия, решить ситуацию вокруг Сирии невозможно

00:36 Итар-Тасс