"На Стрітення в Україні потепліє до відлиги" – синоптик

14 февраля 14:00 UAINFO

Хто змерз? На Стрітення в Україні потепліє до відлиги. 

15 лютого вдень температура повітря підвищиться до відлиги, тобто, коливатиметься поблизу нуля. Нюанси: на Заході буде холодніше, до 3-4 градусів морозу, на Півдні тепліше, +2+5, в Криму до +6+8 градусів.Найближча ніч ще поморозить, -4-10 градусів, але вдень, як я вже сказала. почнеться потепління. Між іншим, ще не йдеться про весняне потепління, звичайні синоптичні коливання.

Завтра з південного заходу Європи підбереться до нас ближче циклон з атмосферними фронтами. Тому скрізь випадатиме сніг. На Півдні дощ з мокрим снігом.

Ожеледиця! У Києві Стрітення буде із морозною ніччю, -7-10 градусів, а ось вдень потепліє до 0-2 градусів морозу. Підсипатиме невеликий сніжок.

На дорогах - слизько, завтра-післязавтра почне підтавати, вибирайте відповідне взуття.

Несиноптичне, але важливе для голови: завтра, після досить тривалого періоду магнітного затишшя, очікуються магнітні бурі. Плюс Сонячне затемнення.

15-те лютого, звичайно, насичений день - Стрітення, потепління, магнітні бурі, Сонячне затемнення, а надвечір можна починати зустрічати Новий рік Жовтого Пса за східним календарем, який у нас чомусь такий популярний.

Тримайте себе, свої емоції, голову, судини, руки-ноги у рівновазі. Бо ж скільки подій)Читать далее
"Чуда на льду-2" не получилось: сенсационные немцы проиграли команде ОАР

Российские хоккеисты впервые в истории стали олимпийскими чемпионами

09:39 Сегодня
Украинский боксер Артем Далакян стал чемпионом мира

Данная победа стала уже 16-й для нашего спортсмена.

09:38 Комсомольская правда
Путин умер или почему Джордж Сорос недоволен властью интернет-монстров

Один из самых богатых и последовательных русофобов, биржевой спекулянт Джордж Сорос раскритиковал подрывную деятельность американских интернет-гигантов Facebook и Google

09:37 Народный корреспондент