Нардеп Галасюк засудив намір міськради Львова закупити старі трамваї у Берліні

14 февраля 13:00 UAINFO

Плани львівської влади щодо закупівлі у Берліні 30 старих трамваїв "Татра" вартістю 800 тисяч євро жорстко автор законодавчої ініціативи "Купуй українське, плати українцям", голова Комітету ВР з питань промислової політики Віктор Галасюк.

Нардеп відзначив, що імпорт висотехнологічної продукції, яку Україна виготовляє самостійно, забирає роботу в українців, робить гривню слабкою, а ціни та комунальні тарифи – захмарними.

"Я утримався від коментарів, коли низка депутатів "Самопомочі" проголосували проти "Купуй українське, плати українцям".

Я не реагував, коли купка безголових депутатів з цієї фракції, роблячи "послугу" Максу Нефьодову та іноземним компаніям, поширювали брехливу пропаганду проти "Купуй українське, плати українцям" в ЗМІ. І навіть коли вони подали кілька тисяч (!) штучних поправок до законопроекту №7206, щоб технічно ускладнити його прийняття в цілому.

Але тепер просто не можу не запитати мера Львова Андрія Садового, це чергова прикра помилка чи відкрита позиція проти української промисловості та економіки? Може, Ваші депутати виступали проти "Купуй українське, плати українцям", щоб не завадити імпорту закордонного непотрібу та трудовій еміграції з України?" – 

За словами Віктора Галасюка, така "політика" краде робочі місця та майбутнє українців".

"У моєму любому Львові, Харкові, Запоріжжі, Маріуполі, Одесі, в моєму рідному Дніпрі.... Без міцної промисловості та економіки не може бути державного суверенітету!" – пояснив В.Галасюк.

Читать далее
"Чуда на льду-2" не получилось: сенсационные немцы проиграли команде ОАР

Российские хоккеисты впервые в истории стали олимпийскими чемпионами

09:39 Сегодня
Украинский боксер Артем Далакян стал чемпионом мира

Данная победа стала уже 16-й для нашего спортсмена.

09:38 Комсомольская правда
Путин умер или почему Джордж Сорос недоволен властью интернет-монстров

Один из самых богатых и последовательных русофобов, биржевой спекулянт Джордж Сорос раскритиковал подрывную деятельность американских интернет-гигантов Facebook и Google

09:37 Народный корреспондент