В Сумському районі поліцейські вилучили штик-ніж

14 февраля 12:55 Сумы

Хизуючись зброєю, її 25-річний власник розгулював по селищу, поки не був зупинений місцевими поліцейськими. Не вилучи правоохоронці цей штик-ніж, невідомо, як би молодий чоловік розпорядився б ним у подальшому.

Оперативні співробітники Сумського районного відділу поліції отримали інформацію, що 25-річний житель одного з сіл району розгулює по селу з штик-ножем. Для перевірки інформації поліцейські виїхали на місце, аби поспілкуватись з молодим чоловіком.

Вони зустріли підозрюваного в місцевому продовольчому магазині де й виявили у нього закріплений на паску штик-ніж від німецької гвинтівки часів Другої світової війни. «Зі слів власника «знахідки» він випадково натрапив на цей штик-ніж разом із чохлом, займаючись земляними роботами на власному городі, - говорить Андрій Сердюк, начальник Сумського районного відділу поліції. - Зброя хоч і поржавіла від часу та мала пристойний вигляд, тож новий власник вирішив використовувати її для самозахисту. Не відомо як в подальшому місцевий житель розпорядився б цією холодною зброєю, як би співробітники поліції не вилучили її у нього».

Штик-ніж вже направлено на експерте дослідження, а за даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 263 Кримінального кодексу України. В разі визнання експертизою цієї «знахідки» холодною зброєю її власнику загрожує кримінальна відповідальність від штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян до позбавлення волі на строк до трьох років.

Читать далее
В УКРАИНЕ ГОТОВЯТСЯ ЛЕГАЛИЗОВАТЬ РЫНОК ОРУЖИЯ

Главный военный прокурор Анатолий Матиос считает необходимым легализовать в Украине рынок оружия. Так он намерен уменьшить уровень преступности.

10:02 Народный корреспондент
Землетрясение и вирусы: чем запомнилась самая холодная Олимпиада

Сегодня закрытие Игр: кто выступит и что увидим на церемонии. Сегодня закрытие Игр: кто выступит и что увидим на церемонии. Пхенчхан сотворил свою историю. 23-е Зимние Олимпийские игры закрываются 25 февраля.

10:01 Комсомольская правда
Российские хоккеисты взяли "золото" на Олимпиаде-2018

В финальной встрече спортсменам удалось расправиться со сборной Германии.

09:57 Комсомольская правда