СЦКК: Мешканці Мар’їнки повстали проти нахабства керманичів ОРДО

14 февраля 12:12 UAINFO

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) повідомляє, що жителі Мар'їнки, що в Донецькій області, заявили про готовність гарантувати співробітникам ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго" безпеку робіт з відновлення енерголіній ціною власної безпеки, передає прес-центр штабу АТО на .

"Мешканці населеного пункту Мар’їнка (Донецька область), доведені до відчаю зухвалістю та цинізмом правителів ОРДО, готові ціною власної безпеки гарантувати фахівцям ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго" безпеку проведення робіт з відновлення електропостачання до свого міста", – повідомляє СЦКК.

Як повідомляється, електрообладнання на трансформаторній підстанції №2531, а також частина повітряної лінії з'єднання "Інтернат" між опорами №5 і №12 були знищені під час обстрілу бойовиками ще 4 лютого. В результаті без електрики опинилися близько 160 споживачів.

"Донецькобленерго" залишило заявку на ремонт та отримало відповідні гарантії від української сторони СЦКК, однак для початку ремонтних робіт необхідно узгодження від керівництва бойовиків. За допомогою представників ОБСЄ заявку їм передали, однак станом на 13 лютого жодної відповіді не надійшло.

Українська сторона СЦКК наголошує, що кремлівсько-окупаційна влада ОРДО своїми діями свідомо загострює гуманітарну ситуацію на Донбасі, нехтуючи долями мирних мешканців регіону.

Читать далее
"Чуда на льду-2" не получилось: сенсационные немцы проиграли команде ОАР

Российские хоккеисты впервые в истории стали олимпийскими чемпионами

09:39 Сегодня
Украинский боксер Артем Далакян стал чемпионом мира

Данная победа стала уже 16-й для нашего спортсмена.

09:38 Комсомольская правда
Путин умер или почему Джордж Сорос недоволен властью интернет-монстров

Один из самых богатых и последовательных русофобов, биржевой спекулянт Джордж Сорос раскритиковал подрывную деятельность американских интернет-гигантов Facebook и Google

09:37 Народный корреспондент