Короткі СМС вітання з Щедрим вечором та Старим Новим роком

13 января 17:59 Комсомольская правда

Смішні короткі привітання зі Старим Новим роком та Щедрим вечором.

Веселіться та радійте, Нам ступає на поріг, Дивне свято,незбагненне, Добрий Старий Новий рік!

***

Чи вiн старий, чи може він новiший – Хай голову над цим ламає дехто iнший. Тебе ж я просто хочу привiтати, Здоров’я, радостi, кохання побажати! Можливо, позабув щось ненароком, Коротше – з старим Новим роком!!!

***

Хай прибутки та достатки, Не минають вашу хатку, Хай ведеться й прибуває, Щастя хай вас не минає, Радості на кожнім кроці, В старому новому році!

***

Я Вам завінчую як добре жити: Нехай вся біда від вас біжить, Нехай Вам здорові діти ростуть, Нехай Вам яйце знесе когут. Щоб мали Ви всього: і в хаті і в полі, Щоб хліба і сала ви мали доволі! Щоб мирно жили, веселились, Щоб вам ся вродив:  часник, як бик, Цибуля, як дуля,  Капуста, як баба тлуста, Овес, як кудлатий пес, Коноплі аж до стелі і щоб не було сварки в оселі!!!

***

Сію, сію, засіваю, Зі Старим Новим роком Вас вітаю! На той новий рік, Щоб вродило краще, Ніж торік!

***

А в цім домку, як у вінку. Щедрий вечір, добрий вечір, Добрим людям на весь вечір! А господар, як виноград, Щедрий вечір, добрий вечір, Господинька, як калинка, Щедрий вечір, добрий вечір, А діточки, як квіточки. Щедрий вечір, добрий вечір!

*** Сію пшеницею,сію зерном Сію з душею і щирим добром. Сію у хаті,сію для всіх Щоб не минав Вас радісний сміх. Щастя, здоров'я бажаю для Вас Щоб життя в Вас було,наче скриня прикрас!

***

Ой там за горою та за кам'яною. Щедрий вечір, на добрий вечір. Ой там виходило та три товариші. Що перший товариш – яснеє сонце, А другий товариш – ясен місяць, А третій товариш – дрібен дощик. Що сонечко каже: "Як я зійду, То зрадується старе й мале". Місяць каже: "Як я зійду, То зрадується ввесь звір у полі, Ой звір у полі, чумак у дорозі, Чумак у дорозі, хазяїн у домі". Дощик каже: "Як я зійду, То зрадується жито й пшениця, Жито й пшениця і всяка пашниця! Щедрий вечір, на добрий вечір.

***

З Новим по старому і не зовсім Старим по новому і не новим… Одним словом з НОВИМ РОКОМ!!! ***  

Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на весь вечір? - Ори, синку, цюю нивку. Та посієм пшениченьку. З колосочка - то жменьочка. А з снопочка - четверточка. А з другого - жита много.

***

Новий рік знову прийшов! Ну і що, що Старий, не біда! Нехай у тебе все буде добре, Сьогодні, завтра і завжди! ***

Наша сім’я вам бажає Щастя в Старий Новий рік! Нехай все завжди вистачає, Життя тече нехай без турбот! ***

Щедро-щедро стіл накритий! Буде рік багатий, ситий, Буде щастя і здоров'я, Жити будете з любов'ю, Чесні будуть справи й дії, Всі здійсняться ваші мрії! Щедро-щедро вам бажаю! З Щедрим Вечором вітаю!

***

Я — новорічна смска, яка прийшла із запізненням на 2 тижні, але від цього не втратила в актуальності, адже сьогодні — Старий Новий рік! *** Йшов він лісом, йшов він степом, Містом і селом, Щоб велику Україну Обгорнуть теплом. У родину нашу дружню Тихо увійшов І до кожного серденька Світлий шлях знайшов. Залунали скрізь щедрівки, Сміх і тут і там. Щедрий вечір, добрий вечір, Українці, вам!

***

Щедрий вечір, Новий рік - Ми вітаємо усіх. Будьте щедрі та багаті, Пісня хай дзвенить у хаті. Господиня, наче квітка, А господар, ніби сокіл, І такі ж хороші дітки. З новим щастям, з Новим роком. Я щедрівочку свою Добрим людям роздаю. Ви її усім співайте, Всюди радість засівайте.

***

Тільки в нашого народу, Є таке чудове свято, Щоби через дві неділі, Новий рік знов зустрічати. Будьте ж вдвічі щасливіші, Ще багатші й здоровіші, Радості на цілий вік, Зичить старий новий рік!

***

Веселіться та радійте, Нам ступає на поріг, Дивне свято,незбагненне, Добрий старий новий рік!

***

Хай прибутки та достатки, Не минають вашу хатку, Хай ведеться й прибуває, Щастя хай вас не минає, Радості на кожнім кроці, В старому новому році!

***

Нехай новорічні засяють вогні! Щастя й добробуту вашій сім’ї! Бажаю, щоб злагода вдома була, І щоби раділа вся ваша сім’я, Щоб рік що приходить, Був кращим за всі, Удачі у бізнесі, Й в справах усіх!

***

Сію, сію, засіваю, Що дасте, заховаю. Що не дасте, То самі з’їсте.

***

Щастя, здоров’я господарю бажаємо. Щедрий вечір, хато-світлице, Сійся-родися, житечко, пшениця! Сію, вію, посіваю, Зі Старим Новим роком Вас вітаю.

***

Новий рік ми зустріли у ялини, Різдво відзначили вже, Озирнутися навіть не встигли, Нове свято на дворі! Це — Старий Новий рік! З ним тебе і вітаю, Щоб пройшов він без турбот, Щастя і добра бажаю цілий рік!

Читать далее
Порошенко підписав подання на призначення нових членів ЦВК

Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії, а також підписав лист про звільнення з посади членів ЦВК через завершення терміну їхніх повноважень.

19:20 Народный корреспондент
«Оскар - 2018»: в Голливуде объявили номинантов на премию Американской киноакадемии

В Лос-Анджелесе объявили номинантов на премию «Оскар». 90-ая церемония награждения состоится 4 марта. Ведущим церемонии второй год подряд выступит популярный телеведущий Джимми Киммел.

19:19 Николаев Вести
Галкин показал холодильник Пугачевой

Юморист рассказал, что в отличие от жены никак не может сесть на диету.

19:16 Комсомольская правда