Біологічні шахіди – чиновниця про противників вакцинації

12 января 13:51 UAINFO

Я думала, що противники вакцинації - це поодинокі тупі люди, чиї діти піддаються обструкції в садочках та школах, змушені нашивать на одяг "biohazard" та не можуть в громадському транспорті їздить на місцях для нормальних людей.  Виявилося, що таких майже половина. 

Ну добре, я ще розумію екстрасенсів, гороскопи і навіть тест на нітрати (ні, насправді). Але це все може вбити лише тупих вас, а ваші нещеплені діти можуть вбити будь-кого навколо. Тупість - найбільший безпековий виклик нашого часу. 

Є теорія, яка говорить, що здатність інтелекту розрізниту корисну інформацію та небезпечну є своєрідною еволюцією.

Хто може зрозуміти, які знання допомагають вижити, а які - вбивають, той переходить на наступний левел.

Всі інші банально вимирають як динозаври. Бо вони непотрібні цьому світу. Тупих не люблять ніде. Розум - це наша нова здатність швидко тікать від шаблезубого тигра. 

 
Читать далее
Волкер и начальник Генштаба Украины обсудили ситуацию в Донбассе

Об этом сообщила пресс-служба украинского военного ведомства.

19:31 Народный корреспондент
Штаб АТО: від початку доби – без обстрілів

Підрозділи сили АТО забезпечують виконання заходів щодо підтримання перемир’я по усій лінії розмежування сторін та суворо дотримуються Мінських домовленостей.

19:22 UAINFO
Порошенко підписав подання на призначення нових членів ЦВК

Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії, а також підписав лист про звільнення з посади членів ЦВК через завершення терміну їхніх повноважень.

19:20 Народный корреспондент