Дієтологи назвали важкі для організму продукти

10 января 12:05 UAINFO

Дієтологи склали список продуктів, які найважче перетравлюються організмом. Зауважимо, що до цього списку увійшли навіть ті продукти, які вважаються корисними. Про це радіо Максимум.

Отже, які продукти довше перетравлюються організмом?

Смажена їжа

Такі продукти вимагають найбільше часу, щоб організм повністю встиг їх переробити. Наприклад, смажений шашлик цілком засвоюється і переробляється протягом трьох днів.

Але найважче організму переробляти продукти, що містять жир, які додатково присмажуються на рослинній олії.

Гостра їжа

Гострі страви небезпечні тим, що вони подразнюють слизову шлунково-кишкового тракту, і організму потрібні додаткові зусилля, щоб нейтралізувати подразнення.

Медики рекомендують відмовитися від гострих продуктів (червоний перець, часник, цибуля) тим, у кого є проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Квасоля

Цей продукт є натуральним джерелом рослинного білка і дуже корисний для здоров'я.

Але є інша сторона медалі. Квасоля багата олігосахаридами, які довго засвоюються і сприяють газоутворенню, через що виникають неприємні відчуття внизу живота та здуття.

Перш ніж готувати квасолю, її слід попередньо замочити, радять експерти.

Цибуля

Вона має антивірусні й антибактеріальні властивості. Але для травної системи цей продукт, все-таки, важкий. Цибуля подразнює слизову шлунка і призводить до газоутворення.


Читать далее
Волкер и начальник Генштаба Украины обсудили ситуацию в Донбассе

Об этом сообщила пресс-служба украинского военного ведомства.

19:31 Народный корреспондент
Штаб АТО: від початку доби – без обстрілів

Підрозділи сили АТО забезпечують виконання заходів щодо підтримання перемир’я по усій лінії розмежування сторін та суворо дотримуються Мінських домовленостей.

19:22 UAINFO
Порошенко підписав подання на призначення нових членів ЦВК

Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії, а також підписав лист про звільнення з посади членів ЦВК через завершення терміну їхніх повноважень.

19:20 Народный корреспондент