Василь ЛАПТІЙЧУК: "За збереження нинішньої ситуації окуповані території навічно перейдуть під контроль РФ "

8 января 18:27 UAINFO

Якщо порівнювати політичну ситуацію з програвачем, то на платівці "Росія-Україна й світ" голка вскочила в канавку й грає на місці. Тому "політична експертиза" стає не такою живою, все повторюється й стає нецікавим для обговорення.

А щодо відомої проблеми, то:

- РФ сама не "розвалиться". Тим більше, цього не дадуть зробити ЄС і НАТО, бо не хочуть ані ризику поставок енергоносіїв, ані збільшення КНР, ані виходу ядерної зброї з-під контролю Москви. Внутрішніх природних ресурсів росіянам, навіть за умов ізоляції, вистачить на віки. Просто, будуть бідніші й зліші (на Україну).

- ЄС і США намагатимуться не допустити збройного опору України агресорові (власне, війни), бо це може призвести до проблем, уже перерахованих, плюс українські АЕС, газогони в ЄС і очікувані мільйони біженців. Тому навіть "Джавеліни" США наказали тримати десь під Карпатами.

- США і ЄС, звичайно, хочуть покарати Росію, але в спосіб, який не загрожує її існуванню, тож головний тиск буде спрямовано на Київ, аби змусити українців (після Криму) визнати капітуляцію і на Донбасі ("Мінські домовленості" мали б бути імплементовані в нац. законодавство й виконані).

- За збереження існуючої ситуації, окуповані території упевнено й, можливо, навічно перейдуть під контроль РФ. У тому чи іншому вигляді. І це, вірогідно, для України, де "незмінно мудрий" незмінно висуває в лідери ненажерливе лайно, було б не найгіршим сценарієм

Читать далее
Волкер и начальник Генштаба Украины обсудили ситуацию в Донбассе

Об этом сообщила пресс-служба украинского военного ведомства.

19:31 Народный корреспондент
Штаб АТО: від початку доби – без обстрілів

Підрозділи сили АТО забезпечують виконання заходів щодо підтримання перемир’я по усій лінії розмежування сторін та суворо дотримуються Мінських домовленостей.

19:22 UAINFO
Порошенко підписав подання на призначення нових членів ЦВК

Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії, а також підписав лист про звільнення з посади членів ЦВК через завершення терміну їхніх повноважень.

19:20 Народный корреспондент