У Путіна розробили інструкції для "стрічки позитивних новин"

15 ноября 08:10 Gazeta.ua

Влада Росії зажадала від провідних енергетичних компаній країни забезпечувати їх новинами з позитивними оцінками про керівництво держави перед прийдешніми виборами президента.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на відповідний документ.

Документ, який був відправлений провідним 17 державним і 28 приватним компаніям, зокрема, " Роснефть", " Газпром", " Новатэк", " Лукойл", " Сургутнефтегаз" і іншим, він закликає передавати уряду інформацію для формування "стрічки позитивних новин", наприклад, про створення нових робочих місць, об'єктів інфраструктури і досягненнях науки, особливо тих, де була держпідтримка.

 Поява документів співпала за часом з підготовкою до президентських виборів, які пройдуть в Росії у березні 2018 року. На цих виборах чинному президенту Володимиру Путіну "потрібна упевнена перемога, щоб зберегти домінування на політичній арені".

"Життя більшості співгромадян стало набагато спокійнішим, комфортнішим, цікавішим. Проте багато прикладів часто виявляються поза увагою ЗМІ", - йдеться в кремлівському документі.


У лютому 2017 року Міненерго РФ, також діючи на прохання Кремля, вже зверталося до подібних структур з вимогою завчасно повідомляти його про які-небудь події, які можуть вплинути на громадську думку в період до травня 2018 року.

×


Читать далее
Проект "Паломники": в Хевроне - дуб Святой Троицы и усохшее пророчество

Здесь не говорят "нет", вымаливают свой род, залезают в гробницу, "как у Христа", и учатся быть Богу другом

07:40 Сегодня.ua
Названы самые опасные и наиболее безопасные страны для туризма

Туристам безопаснее всего в Исландии и на Сейшелах, а в РФ медпомощь есть только в мегаполисах

07:31 Сегодня.ua
Apple запатентувала гнучкий дисплей

У мережі з'явилася патентна заявка Apple на гнучкий дисплей для майбутнього iPhone. Виробник створює пристрій у тандемі з компанією LG. Майбутній смартфон отримає гнучку частину, яка допоможе йому згинатись. Зараз невідомо, чи буде Apple задіювати OLED-

07:25 Gazeta.ua