Новорічні розваги за мільйон: біотуалети та ялинка

15 ноября 04:16 Gazeta.ua
 
Головна ялинка Вінниці коштує більше 1 мільйона гривень. Фото: www.myvin.com.ua

Вінницька міська рада витратить більше мільйона гривень на монтаж, демонтування і обслуговування міської новорічної ялинки та святкового прикрашання.

Про це пише сайт vmr.gov.ua

В парку передбачено організувати ярмарку та роботу атракціонів. На майдані Незалежності до 12 грудня встановлять світлодіодні скульптури та Новорічне містечко. Центр Вінниці та вхід до центрального парку обладнають святковою ілюмінацією.

Ялинку в центральному парку повинні встановити до 15 грудня 2017 року.

На неї витратять 1,103 млн гривень. 197,4 тис. грн передбачено на демонтаж ялинок, перевезення, утримання біотуалетів і євроконтейнерів.

В минулому році Вінницька міська рада витратила з бюджету на новорічні та різдвяні свята 211 тис. грн. Новий каркас для ялинки придбали за 490 тисяч гривень. Дерево буде живим, 24-метровим. На нові прикраси та ілюмінацію витратили 399 тисяч гривень.


Читать далее
Названы самые опасные и наиболее безопасные страны для туризма

Туристам безопаснее всего в Исландии и на Сейшелах, а в РФ медпомощь есть только в мегаполисах

07:31 Сегодня.ua
Apple запатентувала гнучкий дисплей

У мережі з'явилася патентна заявка Apple на гнучкий дисплей для майбутнього iPhone. Виробник створює пристрій у тандемі з компанією LG. Майбутній смартфон отримає гнучку частину, яка допоможе йому згинатись. Зараз невідомо, чи буде Apple задіювати OLED-

07:25 Gazeta.ua
Погода в Украине на неделю: солнце и дождь с мокрым снегом

В понедельник на большей части страны ожидаются сильные осадки

07:22 Сегодня.ua