Відкрили новий український осередок в Туреччині

15 ноября 03:28 Gazeta.ua
Це вже п'яте українське об'єднання в Туреччині.Фото:qha.com.ua

9 листопада відкрили українську спілку "Чорноморська асоціація українців". Урочистості відбувались у турецькому місті Самсун.Про це пише Укрінформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У турецькому університеті почали вивчати українську

"В члени організації приймаються українці, які мешкають в містах провінції Самсун: Бафра, Чаршамба, Везиркепрю, Терме, Хавза, Алачам, Ондокузмайис, Кавак, Айваджик, Салипазари, Асарджик, Йакакент, на підставі заяви - анкети. Також, приймаються і громадяни Туреччини", - зазначила засновниця спілки Ніна Шеховцова.На відкритті був присутній Посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга. Україна намагається налагодити міжрегіональні контакти.Також створили емблему організації, яка символізує поєднання української та турецької культур.

Турецьке місто Самсун приймало двадцять треті в історії Дефлімпійські ігри.Для української національної команди вони завершились другим загальнокомандним місцем.

Читать далее
Названы самые опасные и наиболее безопасные страны для туризма

Туристам безопаснее всего в Исландии и на Сейшелах, а в РФ медпомощь есть только в мегаполисах

07:31 Сегодня.ua
Apple запатентувала гнучкий дисплей

У мережі з'явилася патентна заявка Apple на гнучкий дисплей для майбутнього iPhone. Виробник створює пристрій у тандемі з компанією LG. Майбутній смартфон отримає гнучку частину, яка допоможе йому згинатись. Зараз невідомо, чи буде Apple задіювати OLED-

07:25 Gazeta.ua
Погода в Украине на неделю: солнце и дождь с мокрым снегом

В понедельник на большей части страны ожидаются сильные осадки

07:22 Сегодня.ua