Порошенко прокоментував прийняття кримської резолюціїї ООН

15 ноября 00:50 Gazeta.ua
Президент України Петро Порошенко висловив впевненість у широкій підтримці резолюції на рівні Генасамблеї ООН. Фото: Ostroh.Info

Президент України Петро Порошенко привітав рішення Третього комітету щодо прийняття проекту посиленої резолюції Генасамблеї ООН про стан прав людини в Криму. Про це глава держави написав на своїй сторінці в Facebook.

"Вітаю рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції ГА ООН про стан прав людини в Криму! Вдячні співавторам рішення та всім нашим союзникам за потужний сигнал російській окупаційній владі щодо міжнародної єдності і солідарності в питанні деокупації Криму" , - йдеться в повідомленні.

Також Петро Порошенко висловив впевненість у широкій підтримці резолюції на рівні Генеральної Асамблеї ООН у грудні та в успіху зусиль по відновленню суверенітету і територіальної цілісності України.

14 листопада в Нью-Йорку на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН, прийняли оновлений проект резолюції з прав людини в аннексованому Криму. В результаті голосування 71 країна виступила за прийняття документа, 25 – проти і 77 утрималися. Зокрема, проти виступили Білорусь, Венесуела, Південна Корея.

Оновлену резолюцію щодо прав людини в Криму Україна внесла в секретаріат Третього комітету Генасамблеї ООН у жовтні 2017 року. У документі міститься вимога до Росії виконати тимчасові заходи рекомендацій Міжнародного суду ООН про скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу в Криму і забезпечити навчання українською і кримськотатарською мовами на півострові.

Читать далее
Названы самые опасные и наиболее безопасные страны для туризма

Туристам безопаснее всего в Исландии и на Сейшелах, а в РФ медпомощь есть только в мегаполисах

07:31 Сегодня.ua
Apple запатентувала гнучкий дисплей

У мережі з'явилася патентна заявка Apple на гнучкий дисплей для майбутнього iPhone. Виробник створює пристрій у тандемі з компанією LG. Майбутній смартфон отримає гнучку частину, яка допоможе йому згинатись. Зараз невідомо, чи буде Apple задіювати OLED-

07:25 Gazeta.ua
Погода в Украине на неделю: солнце и дождь с мокрым снегом

В понедельник на большей части страны ожидаются сильные осадки

07:22 Сегодня.ua