Микола ТОМЕНКО: "Шановні парламентарі! Скоротіть склад ВР і завершуйте свою діяльність", – Томенко"

15 ноября 2017 00:24 uainfo.org

Наша парламентська пісня стара і нова, але вже дістає своєю глупотою і примітивізмом. Маю на увазі ідею про те, щоб законопроекти у Верховній Раді приймалися звичайною більшістю від присутніх у сесійній залі, яку спікер А. Парубій та інші народні депутати намагаються провести вже другий рік поспіль.

Нагадаю, що Конституція України визначає у статті 91: "Верховна Рада України приймає закони, постанови та інші акти БІЛЬШІСТЮ ВІД ЇЇ КОНСТИТУЦІЙНОГО СКЛАДУ..."

Ухвалення законопроектів у першому читанні визначає концепцію закону, бо, згідно зі статтею 102 Закону "Про Регламент Верховної Ради України", перше читання – це обговорення основних принципів, положень, критеріїв, структури законопроекту...

Читайте також:  Як БІЛЬШІСТЬ ВІД МЕНШОСТІ може визначати зміст, структуру і головні завдання Закону?!

Я вже мовчу про МАРАЗМАТИЧНІ ситуації, коли в середу ФАКТИЧНО присутні 230-250, а в п’ятницю - 150-100 депутатів. У таких випадках законопроекти будуть ухвалювати лише 50-175 депутатів із 450!

Шановні парламентарі! Якщо ви ІМПОТЕНТИ в парламентському сенсі слова, то ухваліть новий закон про вибори, сформуйте ЦВК, скоротіть склад ВР до 300 депутатів (як визначив народ на референдумі) і завершуйте свою діяльність. Але не знущайтеся над Конституцією, Законами і Демократією!

P.S.

Посилання у цій ситуації на Парламентську Асамблею Ради Європи некоректне, бо це - консультативний орган, який ухвалює рекомендаційні рішення.

Читать далее
ПриватБанк использовался для преступных сделок, — НБУ

16 января 2018, fdlx.com / Национальный банк Украины заявил, что расследование в ПриватБанке, крупнейшем кредиторе страны, в котором был введен государственный контроль в 2016 году, показало, что он использовался для отмывания денег и теневых

17:31 Народный корреспондент
В РПЦ предлагают вернуть юлианский календарь

Представитель Русской православной церкви предложил перейти с григорианского календаря на юлианский, поскольку он является "частью картины мира народа" и необходимо оставаться в "православной парадигме".

17:27 Корреспондент.net
Сегодня отмечают Всемирный день The Beatles: лучшие песни группы

16 января 1957 года группа The Beatles дебютировала на открытии клуба Cavern в Ливерпуле. В этот день Gazeta.ua предлагает вспомнить лучшие песни The Beatles. 1. Hey Jude (Хэй, Джуд) Это самая популярная баллада ливерпульской четверки. Вышла в 1968 год

17:27 Gazeta.ua