Мер Ірпеня зводить будинок під Варшавою - ЗМІ

14 ноября 23:24 Gazeta.ua

Мер Ірпеня Володимир Карплюк будує будинок у лісі під Варшавою. Про це повідомляють журналісти проекту "Чесно".

Будівництво знаходиться у містечку Марки, за 10 кілометрів від польської столиці. По сусідству зводиться ще один будинок - його заступника у партії "Нові обличчя" Володимира Пєвца.

Ця інформація була підтверджена польським реєстром нерухомості. Ділянка, на якій зводиться дзеркальний будинок, належить польському ТОВ "Сарафан", яким Карплюк володів на 99%, а Пєвєц всього на 1%. Кардинально все змінилося після того як НАЗК зобов'язало політиків подати електронну декларацію. Після цього Пєвєц став єдиним власником "Сарафану", - зазначають у "Чесно".

Ділянки в 25 соток у цьому котеджному містечку коштують 450 тисяч злотих (майже 3,3 мільйони гривень).


Працівники з Львівщини, які працюють на будівництві, розповіли журналістам, що два дзеркальних будинки будує один мер з України - для себе і для свого друга. За словами робітників, будинки будуть готові до заселення та проживання до нового року.

Журналісти звернулися до Карплюка з питанням про будинок під Варшавою, проте той заявив, що вперше чує подібну інформацію.

У 2015 році ЗМІ повідомляли, що мер Ірпеня Володимир Карплюк задекларував 67 квартир загальною площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Їх вартість оцінена у 21 млн грн.

Читать далее
Названы самые опасные и наиболее безопасные страны для туризма

Туристам безопаснее всего в Исландии и на Сейшелах, а в РФ медпомощь есть только в мегаполисах

07:31 Сегодня.ua
Apple запатентувала гнучкий дисплей

У мережі з'явилася патентна заявка Apple на гнучкий дисплей для майбутнього iPhone. Виробник створює пристрій у тандемі з компанією LG. Майбутній смартфон отримає гнучку частину, яка допоможе йому згинатись. Зараз невідомо, чи буде Apple задіювати OLED-

07:25 Gazeta.ua
Погода в Украине на неделю: солнце и дождь с мокрым снегом

В понедельник на большей части страны ожидаются сильные осадки

07:22 Сегодня.ua