Зірка "Слуга народу" розповів, як вживався в роль голови СБУ

14 ноября 22:25 Gazeta.ua
В студії "Сніданку з 1+1" Міка Фаталов, який зіграв главу СБУ в серіалі "Слуга народу. Від любові до імпічменту", розповів про свою роль, прізвисько серед колег і про те, хто його надихає у творчій кар'єрі.

Міка зізнався, що незважаючи на популярність і впізнавану зовнішність, не відчуває себе знаменитим. За словами актора, спершу йому було непросто на знімальному майданчику, але вжитися в роль допомогли досвідченіші колеги:

"Мої рідні часто підколюють мене, оскільки сам я не схожий на свого персонажа. Вони кажуть: "Який ти СБУ-шник?!". Тому вжитися в роль мені дуже допомогли люди, які були навколо і могли поділитися своїм акторським досвідом. Вони могли дати раду з приводу жестів або емоцій в кадрі, акторських хитрощів. Особливо багато сил вклав режисер Олексій Кірющенко".

Актор також розповів зворушливий випадок, як його молодший син нещодавно вперше побачив батька в серіалі "Слуга народу. Від любові до імпічменту":

"Нещодавно я показав частину серії "Слуги народу" своєму молодшому сину, йому 2 роки. Він побачив мене, впізнав і засміявся. А під час сцени, де Вова ходить по порожньому Хрещатику і кричить: "Люди! Де люди?!", він цілих 3 хвилини заворожено дивився на екран і не міг відірватися. Ось такі моменти мене надихають найбільше", - зізнається актор.

Харизматичний Міка зізнався, що мріяв вийти на сцену разом з акторами студії "Квартал 95" ще задовго до того, як з'явилася така можливість. У студентські роки він виступав з командами "КВК" разом зі своїм однокурсником Євгеном Кошовим, а пізніше став адміністративним директором проекту "Вечірній Квартал". Зараз актор не тільки виступає в шоу студії "Квартал 95", а й активно знімається в кіно. Розвивати акторські навички Міку надихає його родина і дружній колектив:

"Моїми головними натхненниками є дружина і двоє дітей. І звичайно, колектив. Це люди, які давно зі мною і можуть підтримати в будь-який момент, іноді підштовхнути до певних дій або дати пораду".

Міка Фаталов за сумісництвом є концертним директором студії "Квартал 95" та веде фінансові справи під час гасролів, за що отримав цікаве прізвисько від своїх колег - "Хваталов".


Читать далее
Показали, як у нічному небі впав метеорит

Відеореєстратор зафіксував падіння метеориту у небі над Японією. Про це йдеться на сторінці Twitter Chimari255. Небесне тіло впало вночі. Воно - частина метеорного потоку Тауриди. Його спостерігають з вересня по грудень. Японські астрономи і метеоролог

14:55 Gazeta.ua
Порноактриса отхлестала Панина

В сети появился клип на песню «Факты» исполнителя Стаса Костюшкина. В видео снялись актер Алексей Панин и порнозвезда Ева Бергер. По сюжету ролика, девушка готовится к свиданию, надевая кружевное белье. Тем временем лирический герой Панина покупает цветы

14:53 Lenta.ru
Россияне набрали кредитов «до зарплаты»

Средний размер микрозайма «до зарплаты» в III квартале вырос на 14 процентов до 10,5 тысячи рублей. Самые высокие темпы роста среднего размера микрозайма зафиксированы в сегменте заемщиков моложе 25 лет — на 23,6 процента, а самые низкие – в возрастной г

14:49 Lenta.ru