Держбюджет-2018: необхідно додати допомогу родинам політв'язнів

14 ноября 21:40 Gazeta.ua
 
У Державному бюджеті на 2018 рік необхідна правова допомога родинам політичних в'язнів Кремля та осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованих територіях.

У Державному бюджеті на 2018 рік необхідна правова допомога родинам політичних в'язнів Кремля та осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованих територіях.

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

"Я хочу подякувати всім, хто допомагає родинам українських заручників. Але закінчився той час, коли цим займаються тільки волонтери й окремі політики. Тому є узгоджена консолідована позиція, щоб до другого читання в Держбюджеті на 2018 рік була закладена спеціальна стаття для Міністерства закордонних справ "Правова допомога родинам політв'язнів Кремля" для адвокатів і родин на приїзди, і так само для МінТОТ - правова допомога родинам незаконно утримуваних на окупованих територіях, а їх на сьогодні 157, на жаль", - сказала Геращенко.


Читать далее
Проект "Паломники": в Хевроне - дуб Святой Троицы и усохшее пророчество

Здесь не говорят "нет", вымаливают свой род, залезают в гробницу, "как у Христа", и учатся быть Богу другом

07:40 Сегодня.ua
Названы самые опасные и наиболее безопасные страны для туризма

Туристам безопаснее всего в Исландии и на Сейшелах, а в РФ медпомощь есть только в мегаполисах

07:31 Сегодня.ua
Apple запатентувала гнучкий дисплей

У мережі з'явилася патентна заявка Apple на гнучкий дисплей для майбутнього iPhone. Виробник створює пристрій у тандемі з компанією LG. Майбутній смартфон отримає гнучку частину, яка допоможе йому згинатись. Зараз невідомо, чи буде Apple задіювати OLED-

07:25 Gazeta.ua