Червона ікра скоро подорожчає

14 ноября 2017 21:10 gazeta.ua

У грудні червона ікра подорожчає на 45-50%, у порівнянні з минулим роком.

"Вартість продукту поступово зростала з серпня поточного року. У грудні виробники планують останнє подорожчання", - написав у Facebook директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Станом на сьогодні, скляна 90 г баночка відбірної ікри коштує близько 200 грн. Більш дешевий варіант — ікра в 130 г бляшанці, коштуватиме від 100 грн. Це також справжня ікра, однак найнижчої якості. За 130 г високоякісної ікри у бляшанці доведеться викласти 200 і більше гривень.

Минулого року на полицях магазинів можна було знайти лише залізні банки по 130 г. Цього року більшість виробників уже почали випускати ікру у тарі 100 г.

"Виробники зіштовхнулися із зменшенням попиту з боку найбільш купівельно-спроможної верстви населення. Тому зараз почався випуск зменшеної скляної банки по 250 і навіть 200 г", - коментує Дорошенко.

Якщо в минулі роки подорожчання ікри відбувалось за рахунок збільшення курсу валют, то в цьому році це станеться за рахунок ціни самого продукту.

Бажаючим поласувати ікрою у новорічну ніч, експерт радить зробити покупку вже зараз. Адже, перед святами вартість продукту може зрости ще на 10-15%.

Україна продовжує лідирувати в рейтингу зростання цін на продукти харчування серед країн Європи. Наша держава також відзначилася і досить високим рівнем інфляції (16,4%), в той час, як в Європі вона становить менше 3%. Українські парламентарії не були готові до подібного, оскільки при розрахунку державного бюджету на 2017 рік, рівень інфляції закладався в 8,1% (в 2 рази менше).Читать далее
Дочь Веры Брежневой навсегда покидает украинские просторы

Старшая дочь певицы, Соня, кардинально меняет свою жизнь, решая переехать в США.

17:36 Народный корреспондент
Коломойский ответил на обвинения в хищении миллиардов из "Привата"

Бизнесмен Игорь Коломойский отверг обвинения Нацбанка Украины, назвав слова регуляторного органа "бредом, который нет смысла комментировать".

17:35 Народный корреспондент
Для спасения николаевского хора имени Фоминых создадут новое коммунальное учреждение

Сегодня, 16 января, рабочая группа из числа депутатов Николаевского областного совета с участием главы облсовета Виктории Москаленко поддержала идею создания отдельного юридического лица для спасения Народного академического женского хора имени Светланы Ф

17:35 Николаев Вести