Плавуче місто побудують до 2020 року

14 ноября 17:21 Gazeta.ua
Фото: Independent

Перше в світі плавуче місто побудують на основі концепції сістедінгу — створення напівавтономних міст за межами територій впливу інших держав та націй.

"Плавучу Венецію в Раю" побудують біля узбережжя Французької Полінейзії. На його зведення витратять $167 млн, повідомляє Independent.

Амбітні плани про створенню міста в морі, де будуть будинки, офіси і ресторани, стає реальністю.


Автор: Independent
 
Інститут сістендінгу пропонує, щоб місто мало вигляд коралового острова.

В рамках пілотний проект, який реалізується в прибережних водах Французької Полінезії, створять першу "плавучу спільноту" до 2020 року.

Місто надасть помешкання для 300 чоловік


Джо Квірк, президент Інституту сістендінгу, говорить, що його розчарувала сучасна політика, і плавуче місто стане способом втекти від системи.

Його інститут змушений співпрацювати з місцевою владою для того, щоб побудувати "Напівавтономну плавучу Венецію в Раю".

Квірк говорить, що місто на воді стане першою нацією- стартапом.

Місто стане майданчиком, на якому Інститут сістендінгу буде проводити експерименти для перевірки деяких своїх соціально-економічних теорій.

Місто будівництва відвідали інженери та архітектори. В їх планах — створити в місті науково-дослідний інститут та енергостанцію.

Вартість реалізації проекту оцінюють в $167 млн. Мільйонер із Силіконової долини Пітер Тіль інвестував в Інститут сістендінгу $1.7 млн. Згодом він розчарувався в ідеї, заявивши, що вона неможлива з інженерної точки зору.

Проект плавучого штучного острова створили винахідники з Нідерландів. Штучний острів буде придатний для життя людей. На ньому створять будинки, парки, магазини, ферму та порт.

Читать далее
Молнии вызывают ядерные реакции в небе, – ученые

Это дает ранее неизвестный канал для генерации редких изотопов углерода, азота и кислорода в естественных условиях на Земле

Вчера, 23:45 ФОКУС
Заключительный этап сезона "Формулы-1" пройдет в Абу-Даби

Главная особенность данного этапа - гонка проходит во время смены дня и ночи

Вчера, 23:41 ТАСС
Власти Чечни пообещали обеспечить безопасность на ЧМ в России

Заместитель министра спорта Чеченской Республики Муслим Даудов заявил, что безопасность в Грозном во время чемпионата мира по футболу 2018 года будет организована на самом высоком уровне. Политик отметил, что высокая организация будет касаться как приема

Вчера, 23:39 Lenta.ru