Створили унікальний прилад, який вчить ходити дітей з церебральним паралічем

14 ноября 14:40 Gazeta.ua

Дослідники Американського Національного інституту здоров'я зі штату Північна Кароліна створили робототехнічний екзоскелет, який допомагає ходити дітям із церебральним паралічем. Завдяки цьому костюму вони можуть обходитися без сторонньої допомоги. Він покращує рухливість краще, ніж інвазивна ортопедична хірургія.

Про це пише Dailymail.

 
Робототехнічний екзоскелет допомагає ходити дітям із церебральним паралічем

Ця хвороба є неврологічним розладом, що спричиняє слабкість кінцівок, відсутність координації та є головною інвалідністю у дитинстві.

"Завдяки цьому екзоскелету, ми зможемо зберегти мобільністьдітей у дорослому віці. Використання пристрою буде тимчасовим. Ми хочемо, щоб вони могли йти без нього", - сказав Томас Булеа з Національного інституту здоров'я.

Дослідники перевірили цю технології із учасниками від 5 до 19 років протягом восьми до 12 тижнів. 6 із 7 учасників показали покращення збільшення коліна під час проходження технології до шостої сесії.

За оцінками, у США 764 000 дітей та дорослих мають один або більше симптомів захворювання. У близько 10 тисяч дітей щорічно розвивається церебральний параліч. Половина з них перестає ходити у дорослому віці. Від нього немає ліків. Є тільки процедури для полегшення симптомів.

Читать далее
Молнии вызывают ядерные реакции в небе, – ученые

Это дает ранее неизвестный канал для генерации редких изотопов углерода, азота и кислорода в естественных условиях на Земле

Вчера, 23:45 ФОКУС
Заключительный этап сезона "Формулы-1" пройдет в Абу-Даби

Главная особенность данного этапа - гонка проходит во время смены дня и ночи

Вчера, 23:41 ТАСС
Власти Чечни пообещали обеспечить безопасность на ЧМ в России

Заместитель министра спорта Чеченской Республики Муслим Даудов заявил, что безопасность в Грозном во время чемпионата мира по футболу 2018 года будет организована на самом высоком уровне. Политик отметил, что высокая организация будет касаться как приема

Вчера, 23:39 Lenta.ru