У столиці спостерігається зростання захворюваності на небезпечну інфекцію

2 ноября 22:26 Gazeta.ua
 

У столиці спостерігається епідемічне неблагополуччя із захворюваністю на менінгококову інфекцію.

Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург.

"У цьому році зареєстровано вже 27 випадків проти 10 минулорічних. Серед дітей до 17 років - 18 випадків. Попри те, що менінгококова інфекція з блискавичним перебігом доволі рідкісна патологія, сьогодні вона є глобальною світовою проблемою та чи не найчастішою причиною смерті дітей від інфекційних хвороб", - повідомила вона.

Як повідомляється, хвороба передається повітряно-крапельним шляхом і має різні форми: від такої, що не загрожує життю - до небезпечної менінгококцемії. Найбільш вразливі до захворювання - діти та люди з ослабленим імунітетом.

Основні ознак, які можуть свідчити про наявність менінгококової інфекції - це підвищення температури, особливо вище 39°С, сонливість, млявість. Останньою з'являється висипка, що має ознаки крововиливів. До її появи для постановки діагнозу орієнтуватися практично немає на що.

У Києві від менінгіту померла 2-річна дитина, яка відвідувала дитячий садок у Печерському районі.Читать далее
Денис КАЗАНСКИЙ: "Гаага умеет ждать – урок для российских военных преступников"

До 2000-го Младич открыто жил в Белграде, спокойно посещал публичные мероприятия и только смеялся над обвинениями международных организаций. Но власть в Сербии поменялась, и стало не до смеха

Вчера, 23:55 UAINFO
Молнии вызывают ядерные реакции в небе, – ученые

Это дает ранее неизвестный канал для генерации редких изотопов углерода, азота и кислорода в естественных условиях на Земле

Вчера, 23:45 ФОКУС
Заключительный этап сезона "Формулы-1" пройдет в Абу-Даби

Главная особенность данного этапа - гонка проходит во время смены дня и ночи

Вчера, 23:41 ТАСС