Заборонять авто на бензинові та дизелі

13 октября 12:58 Gazeta.ua
Зараз дизельні автомобілі складають 40% від загального обсягу продажу нових транспортних засобів у Франції. Місцеві автовиробники є одними з кращих на ринку дизельних моторів. 

У Парижі хочуть заборонити всі бензинові та дизельні автомобілі до 2030 року. Про це повідомляє Le Figaro. Таке рішення оголосила мерія на кліматичному форумі.

При цьому дизельні авто заборонять вже в 2024-му. Керівництво французької столиці планує, що до 2050 року Париж стане екологічно чистим містом. Аналогічні заходи відбудуться ще в 3 містах країни.

З наступного року уряд Франції припинить надання пільг для дизельних автомобілів.

Зараз дизельні автомобілі складають 40% від загального обсягу продажу нових транспортних засобів у Франції. Місцеві автовиробники є одними з кращих на ринку дизельних моторів.

 "Транспорт є одним з головних виробників парникових газів, тому до 2030 року ми плануємо відмовитися від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння і автомобілів, які їздять на видобувних ресурсах", - каже Крістоф Найдовський, відповідальний за транспортну політику мерії Парижа.

Раніше, британський Оксфорж оголосив, що обмежить бензинові та дизельні автомобілі - він стане першим містом Великобританії, який піде на такий крок. Починаючи з 2020 року на кількох вулицях в центральних районах міста будуть дозволені тільки електричні транспортні засоби.Читать далее
Игра вынудила детей двое суток скрываться от родителей

Таким образом, юные игроки выполняли задание, поставленное перед ними в 48-Hour Challenge.

13:59 Корреспондент.net
20 вражаючих картин, написаних душевно хворими людьми

Творчі люди і люди з психопатологією мають схожі риси: схильність до нестандартного мислення, прискорений розумовий процес, підвищена чутливість і буйство фантазії. Пропонуємо підбірку картин людей з різними психічними відхиленнями. Серед робіт картини

13:58 Gazeta.ua
Пишнотіла модель у бікіні знялась у сексуальній фотосесії для Sports Illustrated Swimsuit

Журнал про купальники Sports Illustrated Swimsuit прославився завдяки фотографіям моделей зі стрункою фігурою. Однак два роки тому видання почало стало співпрацювати з моделями plus-size. Першопрохідцем виступила Ешлі Грем, яка в минулому році з'явилася

13:58 Gazeta.ua