Показали найкращі 20 фото "Океану Ельзи"

13 октября 12:24 Gazeta.ua
Найкращі концертні знімки "Океану Ельзи" за останні 5 років показала Karabas Live постійний фотограф гурту Вікторія Квітка. 12 жовтня "Океан Ельзи" святкують своє 23-річчя.

"У 2010 році, під час виступу "Океану Ельзи" в Запоріжжі в рамках туру Dolce Vita у залі було спекотно. Я на той час погано орієнтувалась у зйомці в темряві. Однак фото сподобались гурту", - згадує свою першу зйомку Вікторія Квітка. В турне на підтримку

альбому "Земля" 2013-го мене запросили стати офіційним фотографом команди. Перший концерт був на стадіоні в рідному місті Святослава Вакарчука Мукачево. Спочатку було складно. Боялась завадити музикантам, не знімала, якщо це було не доречно. Найбільш атмосферні кадри виходять із Святославом Вакарчуком. Найскладніший для зйомки — ударник Денис Глінін".

Останній світовий тур "Океан Ельзи" на підтримку альбому "Без меж" тривав з 13 травня по 17 червня 2017 року. Українські музиканти відвідали 28 країн в Європі, Азії, Північній Америці, Австралії. Святослав Вакарчук заявив, що наступний виступ гурту відбудеться 24 серпня 2018 року на стадіоні "Олімпійський" в Києві.


Читать далее
Вчені з'ясували небезпечну кількість тренувань

Американські вчені визначили максимальну тривалість силових тренувань для чоловіків за тиждень. Про це повідомляє Daily Mail. Чоловіки, які тренуються більше 7,5 годин в тиждень на 87 % частіше страждають від захворювань серцево-судинної системи, ніж ті

23:28 Gazeta.ua
"Танці з зірками 2017": кто покинул проект в 9-м эфире

На паркете шоу "Танці з зірками" осталось всего 3 пары

23:22 Glamurchik
Трамп: США готовы к любой ситуации с КНДР

Американский лидер высоко оценил роль Пекина в оказании давления на Пхеньян.

23:22 Корреспондент.net