У коаліції заговорили про політику в справі закупок Міноборони

13 октября 12:18 Gazeta.ua
До справи навколо розкрадання бюджетних коштів в Міноборони починають домішувати політику, вважає нардеп Андрій Тетерук. 

До справи навколо розкрадання бюджетних коштів в Міноборони починають домішувати політику.

Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук в ефірі телеканалу "112. Україна".

"Зараз боремося проти Російської Федерації, кожна гривня яка спрямовується на посилення безпекового сектору, є необхідною.

Якщо є зловживання, треба, щоб цих людей притягували до відповідальності. Але починають примішувати політику до цієї справи.

Розслідування має бути неупередженим, відкритим і зрозумілим для всіх в Україні", - сказав він.

"Під політикою маю на увазі заяви громадських активістів, які відкрито кажуть, що ми використовуємо НАБУ для того, щоб зняти чинну українську владу. І починають забарвлювати будь-які процеси затримання людей до політичних сил.

Розслідування має бути зрозумілим. Не натяками на те, що хтось є корупціонер. Факти мають бути доведені, визначитись із мірою покарання", - додав Тетерук.

11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за розтрату понад 149 млн грн держбюджету при закупівлі палива для Міноборони.

Упродовж червня-серпня 2016 року за відсутності будь-яких правових підстав для внесення змін до договорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти, замовник та постачальник уклали низку додаткових угод, згідно з якими було безпідставно збільшено ціну за одиницю товару в середньому на 16% від початкової ціни. Внаслідок цього на користь постачальника безпідставно та незаконно було перераховано бюджетні кошти на загальну суму 149 млн 339 тис. грн.

За повідомленням сайту "Українська правда", у злочинній схемі фігурує компанія "Трейд Коммодіті", яку пов'язують з нардепом від "БПП" Олександром Грановським.


Читать далее
Вчені з'ясували небезпечну кількість тренувань

Американські вчені визначили максимальну тривалість силових тренувань для чоловіків за тиждень. Про це повідомляє Daily Mail. Чоловіки, які тренуються більше 7,5 годин в тиждень на 87 % частіше страждають від захворювань серцево-судинної системи, ніж ті

23:28 Gazeta.ua
"Танці з зірками 2017": кто покинул проект в 9-м эфире

На паркете шоу "Танці з зірками" осталось всего 3 пары

23:22 Glamurchik
Трамп: США готовы к любой ситуации с КНДР

Американский лидер высоко оценил роль Пекина в оказании давления на Пхеньян.

23:22 Корреспондент.net