"Я не можу уявити жодного російського уряду, який відмовився б від Криму" - Земан

13 октября 12:04 Gazeta.ua
На фото Мілош Земан. Президент Чехії Мілош Земан не вибачатиметься за свою заяву стосовно російської анексії Криму, зазначивши, що його слова були "особистою думкою".

Про це політик сказав на чеському телебаченні, передає УНН .

"Вимагати офіційного вибачення (Україна) могла б, якби це не була моя особиста думка, про що я публічно сказав", - заявив М.Земан.

"Вона могла б вимагати від мене вибачень і я б відмовився від виправдання, як зазвичай, тому що я не вибачаюся за свої особисті думки", - додав він.

Президент підкреслив, що декілька разів вказував на те, що анексія Криму незаконна. "Але що важливо: Крим перебуває в російському володінні і я не можу уявити жодного російського уряду, який відмовився б від Криму", - зазначив він.

Нагадаємо, виступаючи в ПАРЄ 10 жовтня М.Земан заявив, що анексія Криму "доконаний факт" і "закрите питання". Він порадив Україні прийняти від Росії грошову чи ресурсну компенсацію.

В свою чергу, українську політики відкинули цю пропозицію та виступили з жорсткими заявами.

Нагадаємо, спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володні відхрестився від виплати за анексію Криму

Читать далее
Игра вынудила детей двое суток скрываться от родителей

Таким образом, юные игроки выполняли задание, поставленное перед ними в 48-Hour Challenge.

13:59 Корреспондент.net
Пишнотіла модель у бікіні знялась у сексуальній фотосесії для Sports Illustrated Swimsuit

Журнал про купальники Sports Illustrated Swimsuit прославився завдяки фотографіям моделей зі стрункою фігурою. Однак два роки тому видання почало стало співпрацювати з моделями plus-size. Першопрохідцем виступила Ешлі Грем, яка в минулому році з'явилася

13:58 Gazeta.ua
В МВС нагадали про попередню аварію в Харкові, де загинуло 6 людей

Голова департаменту зв'язків з громадськістю Артем Шевченко нагадав про попереднє смертельне ДТП, в якому загинуло 6 харків'ян. Бізнесмен Андрій Полтавець в'їхав в трамвайну зупинку на Полтавському шляху. у 2008 році його посадили в тюрму на 10 років, п

13:53 Gazeta.ua