Мовний скандал: Клімкіна звинуватили у повільній реакції

13 октября 11:49 Gazeta.ua
Маркіян Лубківський. Українське дипломатичне відомство не висловило свою позицію після переговорів глав МЗС України Павла Клімкіна та Угорщини Петера Сійярто.Про це сказав колишній радник глави СБУ, дипломат Маркіян Лубківський в ефірі "112 Україна".

"Дуже погано, що є реакція з боку міністра закордонних справ Угорщини, який сказав, що свою позицію він не змінить й Угорщина на міжнародному рівні через тиск на Україну буде домагатися змін або скасування закону. Реакції українського міністерства поки нема. А вона мала б бути в особі міністра та відомства загалом для того, щоб ще раз підтвердити нашу відданість європейським нормам...

Реакція має бути чіткою та твердою. Вважаю, що ми не повинні йти на поступки у питаннях захисту української мови", - наголосив Лубківський.


12 жовтня міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив візит до Угорщини, де зустрівся з угорським колегою Петером Сійярто, щоб роз'яснити йому суть нового українського закону про освіту.

Після зустрічі Сійярто заявив, що закарпатські угорці зовсім інакше бачать стан справ із реформуванням освіти, ніж українська влада. За його словами, поки угорська громада в Україні не визнає, що задоволена станом справ, Угорщина не скасує свого рішення про небажання підтримувати важливі для України ініціативи на міжнародному рівні.


Читать далее
В Одессе грузовой поезд раздавил машину

Водитель чудом остался жив, выскочив из авто в последний момент.

13:46 Корреспондент.net
Под Киевом задержали мужчин с мачете, подозреваемых в ограблении попутчика

Конфликт возник из-за оплаты поездки из Одессы, которую потерпевший не смог оплатить  

13:45 Сегодня.ua
В Facebook появится вторая лента новостей

Она будет состоять из рекомендованных публикаций

13:44 ФОКУС