Спікер Держдуми РФ відхрестився від виплати за анексію Криму

13 октября 11:42 Gazeta.ua
В'ячеслав Володін: "в Україні був революційний період безвладдя". 

Ідея "виплати Росією Україні компенсації за анексований Крим" є недоречною, заявив спікер російської Держдуми В'ячеслав Володін.

"Що це за торгівля? Нехай обговорюють це питання в Іспанії з Каталонією, подивимося, як це обговорення відбуватиметься. Не можна з такими лекалами підходити", – про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Росія-24".

Володін виправдав окупацію півострова тим, що в період анексії Криму "в Україні був революційний період безвладдя".

"Громадяни Криму в ході вільного волевиявлення, прийшовши на виборчі дільниці – практично сто відсотків, явка була найвища – прийняли рішення бути разом з Росією. Всіх процедур – міжнародних, правових – було дотримано", – сказав Володін.

Нагадаємо, 10 жовтня президент Чехії Мілош Земан, виступаючи на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, заявив, Україні варто змиритися з анексією Криму Росією, і припустив можливість "певної компенсації" за окупацію. Він також наголосив, що Україні варто погоджуватись, щоб уникнути європейської війни.

Нагадаємо, перша віце-спікер Верховної Ради, член української делегації ПАРЄ Ірина Геращенко відреагувала на заяву Мілоша Земана.


Читать далее
Вчені з'ясували небезпечну кількість тренувань

Американські вчені визначили максимальну тривалість силових тренувань для чоловіків за тиждень. Про це повідомляє Daily Mail. Чоловіки, які тренуються більше 7,5 годин в тиждень на 87 % частіше страждають від захворювань серцево-судинної системи, ніж ті

23:28 Gazeta.ua
"Танці з зірками 2017": кто покинул проект в 9-м эфире

На паркете шоу "Танці з зірками" осталось всего 3 пары

23:22 Glamurchik
Трамп: США готовы к любой ситуации с КНДР

Американский лидер высоко оценил роль Пекина в оказании давления на Пхеньян.

23:22 Корреспондент.net