Вчені пояснили, чому садівники рідше переживають депресію

12 октября 16:22 Gazeta.ua
Садівники рідше переживають депресію Фото: 7dach.ru

Люди, які садять і доглядають за рослинами в 2,5 рази рідше відчувають себе в поганій фізичній формі або депресії. Щоб зрозуміти механізм цих процесів вчені Університету Колорадо почали масштабне дослідження.

"Незалежно від країни і мови, люди кажуть, що у вирощуванні рослин є щось, що змушує їх відчувати себе краще", - каже Джилл Літт, дослідник в галузі суспільної охорони здоров'я.

Дослідники розділять 312 учасників на дві групи: одна приєднається до діяльності по догляду за громадськими садами Денвера, друга буде контрольною. На наступний сезон групи поміняються.

У цих людей будуть перевіряти індекс маси тіла, рівень фізичної активності, рівень тривоги і стресу.

З попередніх досліджень вчені знають, що садівники їдять більше фруктів і овочів в порівнянні з тими, хто не займається їх вирощуванням (в середньому майже в півтора рази), у них більше фізична активність, а індекс маси тіла менше (24,2 проти 27, 2).Читать далее
В итальянской области Венето завершился референдум об автономии

На референдуме об автономии североитальянской области Венето в 20.15 (21.15 мск) проголосовали 50,1% избирателей.

23:35 Народний корреспондент
Захват заложников в Британии: вооруженного мужчину задержали

В местной полиции заявили, что "инцидент не связан с какой-либо террористической деятельностью"

23:31 Сегодня.ua
Вчені з'ясували небезпечну кількість тренувань

Американські вчені визначили максимальну тривалість силових тренувань для чоловіків за тиждень. Про це повідомляє Daily Mail. Чоловіки, які тренуються більше 7,5 годин в тиждень на 87 % частіше страждають від захворювань серцево-судинної системи, ніж ті

23:28 Gazeta.ua