Чоловік добирається до роботи вплав

13 августа 05:28 gazeta.ua
Помаранчева водонепроникна сумка Девіда за потреби перетворюється на буй. Фото: dailymail.co.uk

Мешканець міста Мюнхен у Німеччині Бенджамін Девід відмовився від громадського транспорту. Вже 2 роки дістається на роботу вплав — через річку Ісар.

Про це повідомило The Daily Mail.

"Коли мені доводилося їздити на роботу на велосипеді – я постійно лаявся із автомобілістами. Коли вирішив ходити пішки – почав сваритися з велосипедистами і так тривало вічно. І лише за кілька метрів розташована річка, якою можна спокійно пропливти – розслабитися й освіжитися", - сказав чоловік.

Кожного ранку Девід перевіряє температуру води. Якщо вона безпечна — долає річкою 1,6 км. Має водонепроникну сумку, яка за потреби може перетворюватися на рятувальний буй. У неї складає смартфон, ноутбук, гроші, одяг та вирушає на роботу.

6 днів йшов міський голова Конотопа Артем Семеніхін пішки з Конотопа Сумської області до Києва за дорученням конотопської громади. Збирався зустрітися з президентом Петром Порошенком і передати йому звернення про розпуск Конотопської міської ради та проведення позачергових місцевих виборів.

×


Комментарии
Читать Далее
Под дождем и без излишеств. Прибытие главы Пентагона Мэттиса в Киев

Порошенко накануне выразил уверенность, что переговоры с главой Пентагона будут иметь большое значения для укрепления обороноспособности Украины.

22:50 nk.org.ua
Расмусен: Свобода стоила дорого украинцам

Экс-генсек НАТО поздравил страну с 26-летием Независимости.

21:59 korrespondent.net