У поліції пояснили, чому масово звільняються патрульні

13 августа 04:13 gazeta.ua
Автор: Gazeta.ua
 
За 1,5 роки у Вінниці звільнилось 36 патрульних поліцейських.

Минулого року на вулиці Вінниці вперше вийшли патрульні поліцейські — 265 правоохоронців нового формату, яких відібрали з майже дев'яти тисяч кандидатів.

За 1,5 роки звільнилось 36 працівників. Зараз відчувається гостра нестача людей. На службу виходить не більше 9 автомобілів, каже т. в. о. заступника начальника Управління Патрульної поліції у м. Вінниці Євгеній Дмітриєнко в інтерв'ю пише

" Одна з причин звільнення, від початку реформи у Вінниці велика кількість особового складу пішла "на вільні хліба". Люди приїхали з інших областей і жили на орендованих квартирах. У Вінниці житло дуже дороге. Та не в кожного вистачає зарплатні на повноцінне забезпечення себе, сім'ї, ще й винаймати квартиру. Тому вирішують повертатись додому і переводитись в інші підрозділи, щоб жити з родиною у власному помешканні, - каже Дмітриєнко.

Деякі приймають рішення займатися більш прибутковою діяльністю, яка не пов'язана з Патрульною поліцією. "В нас немає корупції і кожен поліцейський живе лише на свою зарплатню. Було два випадки, коли інспекторам висунули підозру. Однак ми це не приховуємо. Людей звільнили", - зазначає поліцейський.

Зарплата у патрульних поліцейських в середньому становить 8200 гривень. У керівного складу – приблизно 13 тисяч гривень.


Комментарии
Читать Далее
Расмусен: Свобода стоила дорого украинцам

Экс-генсек НАТО поздравил страну с 26-летием Независимости.

21:59 korrespondent.net
Samsung официально представил смартфон Galaxy Note 8

Смартфон оснащен экраном с диагональю 6,3 дюйма, который является самым крупным в серии фаблетов от Samsung

21:55 www.segodnya.ua