Тетяна ВОЛОШИНА: "яку зарплату просити у роботодавця"

13 августа 00:45 uainfo.org

Ми всі хочемо заробляти більше, але часто не знаємо, як оцінити свою вартість. Зазвичай, ми формуємо її виходячи з оплати на минулому місці роботи. Рідше - переглядаємо, скільки просять "конкуренти". Ще рідше - звертаємося до менеджерів по персоналу, щоб дізнатися "вилку по ЗП". Але навіть ці знання не дають розуміння, скільки ж нам просити.

Наша самооцінка впливає на ринкову вартість. Нещодавно я приводила приклад, як 2 асистента з однаковим досвідом просять і отримують ЗП, яка різниться в 2 рази.

Від чого це залежить? Від самооцінки і розуміння своєї експертності.

Цей приклад наочно демонструє нам, що сума, яку ми просимо не завжди коректна. Ми беремо її з голови або попереднього досвіду.

Чому погано просити низьку ЗП при хорошому досвіді?1. Роботодавці не розуміють, чому при такому досвіді кандидат так мало коштує. Це викликає підозри, що досвід "висмоктаний з пальця".2. Ви отримуватиме стільки, скільки просите. Навіть якщо бюджет вакансії набагато вище.Як розуміти адекватність вашого запиту?1. Оцінити рівень своїх професійних навичок. Подивіться вакансії - наскільки ваш рівень затребуваний компаніями. Це основний і головний критерій, тому що роботодавці платять за користь, яку ви будете приносити бізнесу. І, якщо ви бачите, що ваш досвід крутий - ви вже не повинні просити низьку ЗП.2. Подивитися, які суми просять інші кандидати в резюме. Обов'язкова умова - при наявності схожого з вашим досвідом.Читайте також: 3. Проконсультуватися зі знайомими менеджерами з персоналу або кар'єрним консультантом.4. Якщо у вас є знайомі, які працюють на аналогічних посадах, запитати у них про ЗП, якщо звичайно, скажуть.5. Переглянути вакансії із зазначенням рівня ЗП. Не вірити всьому, що написано6. Знайти в інтернеті зведення по ЗП. Іноді вони бувають розгорнуті, прямо за кількістю років роботи за професією.

На підставі цієї інформації вам буде легше вивести суму. І, якщо ви її раніше занижували ви вже матимете про це уявлення.Комментарии
Читать Далее
Под дождем и без излишеств. Прибытие главы Пентагона Мэттиса в Киев

Порошенко накануне выразил уверенность, что переговоры с главой Пентагона будут иметь большое значения для укрепления обороноспособности Украины.

22:50 nk.org.ua
Без знищення корупційних тарганів оселя стане непридатною для нормального життя, – соціолог

"Цілком очевидно, що Україна потребує ремонту радикального – зламу олігархічно-кланового економічного та соціального устрою, та створення сучасної конкурентної економіки та багатопартійної системи європейського зразку", – мовиться у матеріалі.

22:44 nk.org.ua
Пушков прокомментировал возможное ужесточение правил въезда на Украину

По его мнению, Россия неизбежно ответит на подобный шаг Киева. "Это минус пара миллиардов долларов для семейных бюджетов украинцев", — написал он в Twitter.

22:41 nk.org.ua