Вовки масово нападають на овець

18 июля 00:30 gazeta.ua

У Карпатах почали фіксувати масові напади вовків на отари овець. У пошуках їжі тварини спускаються з гір.

Найбільше вовків нині фіксують на території Львівської і Закарпатської областей, найменше — у Чернівецькій. Такого скупчення хижаків не бачили кілька років, говорять місцеві мисливців. Раніше вовки активно виходили на полювання лише взимку.

— За підрахунками, на кожні 20 гектарів в Україні має бути не більше одного вовка чи іншого хижака. Зараз їх у кілька разів більше, — говорить мисливець Святослав Літюк, 45 років. — На людей вони стараються не нападати. Хоча можуть, якщо припече із їжею. Відстріл вовків йде щороку по спеціальних дозволах. Але є проблема, бо хижаки часто тікають у ліси Волині і навіть Чорнобильської зони. Там розмножу­ються. А повторний відстріл у лісі неможливий.

В Україні є близько 1 тис. вовків, кажуть у Міністерстві екології. Штраф за незаконно застреленого хижака становить 2 тис. грн.

×
Комментарии
Читать Далее
Злодій застряг у вентиляції, коли втікав з місця крадіжки

У Львові чоловік, який вирішив обікрасти підвали в будинку, застряг у вентиляційному вікні підвалу, коли втікав з місця крадіжки. Про це повідомляє патрульна поліція Львова. Правоохоронці застали злодія у такому стані. "Близько 1 години ночі патрульні от

03:28 gazeta.ua
Венесуэльская оппозиция начинает 48-часовую забастовку

Акция приурочена к выборам в национальное учредительное собрание, запланированным на 30 июля

03:24 www.segodnya.ua
Взрыв убил мужчину в Полтавской области

В полиции считают, что погибший зарабатывал, разбирая и сдавая на металлолом старые боеприпасы

03:15 www.segodnya.ua