На грудях 50-річної Памели Андерсон не зійшлася сорочка

17 июля 22:25 gazeta.uaАкторка Памела Андерсон була помічена у Сен-Тропе. Красуня взяла участь у фотосесії на яхті.

Зірка була вдягнута у хутро та штані. Пишний бюст акторки важко було не помітити завдяки розстібнутій сорочці.

Андерсон, яка днями вдісвяткувала 50-річчя, закрутила роман з молодшим за себе футболістом. Гравець футбольного клубу Sevilla та національної збірної Франції, вийшли разом у Ніці два тижні тому.

Також пара повела час разом у Монако у травні.

Раніше Памела Андерсон була заміжня за музикантом Томмі Лі з 1995 по 1998, знаючи його лише 4 дні перед весіллям. Народила двох дітей. У 2006 році вийшла за Кіда Рока, але розійшлася з ним через рік. Зіграла весілля з Ріком Салмоном і анулювала його за деякий час. Та у 2014 році знову вийшла за ньго заміж, але пара все таки розсталася у лютому 2015 року.

Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua