"Ше.Fest" приурочили до 100-річчя українській революції

17 июля 21:45 gazeta.ua

Фестиваль "Ше.Fest", присвячений відомому українському письменнику Тарасу Шевченкові, пройде 12-13 серпня в селі Моринці, Звенигородського району, Черкаської області. Захід проходить вчетверте.

Нинішній "Ше.Fest" приурочено до 100-річчя українській революції. Тому організатори обрали лозунг "Твоя країна! Твоя боротьба!" і цитату з "Кобзаря", яка ілюструватиме цьогорічний фестиваль: "За вас правда, за вас слава, І воля святая!"

Для глядачів фестивалю співатимуть українські гурти, а зібрані благодійні кошти підуть на допомогу учасникам АТО. Для глядачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть декілька локацій, серед яких:

- "Музична сцена", де виступатимуть сучасні україномовні артисти;

- "Просвітницька галявина", де відбуваються гутірки, лекції, театральні перформанси, поетичний батли, акустичні виступи та багато іншого на тему Шевченка та його творчості;

- "Галявина художника" з сучасними митцями";


- "Дитяча галявина" для наймолодших глядачів фестивалю з розважальною програмою;

- "Нічний кінозал" з сучасними українськими фільмами;

- "Наметове містечко", де організатори пропонують пожити на малій батьківщині Великого Тараса принаймні кілька днів.

Але для того, щоби зробити "Ше.Fest" дійсно цікавим та особливим, організаторам фестивалю потрібна підтримка. Вони зареєстрували проект на Спільнокошті, щоби фанати Тараса Шевченка та присвяченого йому фестивалю змогли долучитися до фінансування.


Перший "Ше.фест" відбувся 16-17 серпня 2014 року в селі Моринці і був приурочений до 200-річчя Тараса Шевченка. Через рік, 22-23 серпня 2015 відгримів другий фестиваль, а 13-14 серпня 2016 року — третій.


Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua