Рабінович: Влада хоче поставити парламент і органи самоврядування у стійло

17 июля 20:46 gazeta.ua

Зняття недоторканості з декількох депутатів - це вистава, за допомогою якої влада хоче підкорити Верховну раду та органи місцевого самоврядування. Таку думку висловив лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі 112 каналу.

"Зняли недоторканість лише з декількох людей. Ніякого правосуддя – це просто вистава, режисура військового перевороту! Того, як притиснути парламент, безсумнівно! Крім того, це удар по органам місцевого самоврядування. Наприклад, по Добкіну і по Кернесу. Адже Харків - одне з найбільш передових міст в Україні. Місто, в якому 70 відсотків населення підтримують свого мера", - переконаний народний депутат.

Рабінович додав, що реальні зміни можуть настати тільки після дострокових виборів до парламенту. "Треба робити висновки, йти на перевибори і змітати, прибирати цю банду, будувати процвітаючу і сильну країну. З цією владою такої країни у нас не буде!", - підсумував Вадим Рабінович.


Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua