Не влучив в урну - заплати штраф

17 июля 20:31 gazeta.ua

За викидання відходів у неналежних місцях планують виписувати штрафи.

У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект, яким пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автори документа - нардепи від фракції "Блок Петра Порошенка" Марія Іонова, Іван Рибак, Павло Кишкар, Віктор Кривенко та перший заступник голови ВР Ірина Геращенко.

"Законопроект встановлює адміністративну відповідальність за викидання будь-яких відходів за межі урн, контейнерів чи інших ємностей для збирання, утилізації чи переробки сміття. За це порушення пропонується запровадити накладення штрафу на громадян від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за повторне вчинення такого правопорушення - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - йдеться у повідомленні.

За словами першого віце-спікера, цей законопроект - перший крок у боротьбі за ідеальну, по-європейськи чисту Україну. Наступний крок - запровадження відповідальності місцевої влади за відсутність смітників у місцях відпочинку і спільного користування, за несвоєчасний вивіз сміття.

Перший в Україні автомат, у який потрібно викидати сміття з пластику за подарунки, встановили у Харкові. Так розробники ноу-хау хочуть привернути увагу місцевих до сортування відходів.


Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua