Розповіли, яка істота переживе кінець світу

17 июля 19:35 gazeta.ua

Найбільш живучі істоти на Землі - тихоходки. Це мікроскопічні безхребетні довжиною 1, 5мм.

Тихоходки житимуть на Землі щонайменше ще 10 млрд років.Це результати дослідження британських науковців з Оксфордського і Гарвардського університетів, повідомляють daleki-zori.


Автор: Релаксик
 

"Спалах наднової в околицях Сонця, гамма-спалах або удар астероїда виявиться катастрофою для людства. Утім за цих умов тихоходки не постраждають", - каже один з дослідників, доктор Девід Слоан з Оксфордського університету.


Автор: relaxic.net
 

Тихоходки здатні існувати в умовах повної невагомості. За таких умов вони можуть розмножуватися та 30 років жити без води і їжі. Протягом 1 год вони можуть витримати температуру 100 градусів за Цельсієм. Протягом 8 год - температуру 271 градус нижче нуля.


Автор: relaxic.net
 

Крім того, ці істоти можуть переносити опромінення радіацією у тисячу разів більше, ніж людина. У стані анабіозу можуть перебувати 120 років.


Вперше тварину описав німецький пастор І.А.Геце у 1773 році. Він назвав її kleiner Wasserbär - "маленький водяний ведмідь". 1777-го італійський вчений Ладзаро Спаланцані дав їм назву il tardigrado - "тихоходки". Зараз науці відомі 1000 видів цих тварин. В Україні - 70 видів і підвидів. Вони поширені у прісних і морських водоймах, у ґрунті та болотах.


Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua