Російський журналіст провів п'ять вечорів з Вакарчуком

17 июля 17:34 gazeta.ua
Російський журналіст Аркадій Бабченко випивав з Вакарчуком (на фото) Фото: Varosh

Російський журналіст Аркадій Бабченко поділився знімком, на якому проводить вечір у компанії з українським музикантом Святославом Вакарчуком

На фото чоловіки сидять у літньому дворику кафе, закутавшись пледами, у руках Бабченко тримає кухоль з пивом.

За словами журналіста, це вже 5 вечір, який закінчується у компанії з Вакарчуком.

"У мене чомусь уже п'ятий вечір закінчується посиденьками зі Святославом Вакарчуком", – написав журналіст.

Аркадій Бабченко — російський журналіст, прозаїк, з початком репресій та переслідувань журналістів в Москві переїхав в Прагу. Він одним з перших описав сучасні російські війни в художньому стилі. Книги Бабченка перекладено на 16 мов і видано в 22 країнах світ.

Російський військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що президент РФ Володимир Путін дістав із людей усю мерзоту і зробив владним класом у РФ агресивних гопників.

Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua