Винайшли пристрій, який поверне слух і зір

17 июля 17:05 gazeta.ua
Американські науковці з Rice University розробили унікальний мікрочіп. Він допоможе повернути слух і зір. 

Американські науковці з Rice University розробили унікальний мікрочіп. Він допоможе повернути слух і зір.

Пристрій назвали FlatScope, повідомляє fdlx.com.

Імплант FlatScope встановлюють у мозок і підключають до нервових закінчень. Чіп отримує інформацію від зовнішніх пристроїв. Він обробляє дані, стимулюючи певні ділянки мозку. Це компенсує втрату зору і слуху.

Науковці сподіваються, що технологія дасть змогу охопити якомога більше нервів нейронної мережі. Утім досягти такого рівня досить складно.

Поки що FlatScope існує як прототип. На дослідження планують виділити близько $65 млн. На початковому етапі розробники отримали $4 млн.

У Києві запустили сервіс CoinyPay. Чат-бот дозволяє сплачувати рахунок в ресторанах через Facebook Messenger. Відтак відвідувачі закладів харчування сплачуватимуть рахунки, не чекаючи офіціанта. Сервіс дозволяє залишати чайові працівникам закладів - 10% від рахунку за замовчуванням включається у рахунок.


Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua