Автовиробник відкликає більше мільйона смертельно-небезпечних авто

17 июля 10:10 gazeta.ua

1,33 млн автомобілів Fiat небезпечні для життя їхніх власників. Таку заяву зробили на концерні Fiat Chrysler Automobiles. Тепер там відкликають з усього світу несправні машини.

У більшості з них проблеми з подушками безпеки і генераторами. Так, близько 770 тис. автомобілів відкликають через можливе мимовільним розкриття подушок безпеки. Через це уже постраждали 5 автовласників, повідомляють Reuters. У 565 тис. машин є проблеми з генератором. Він може загорітися через високі температури. Уже відомо про два подібні інциденти.


З початку року FCA уже оголошувала про відкликання окремих авто по всьому світу. Серед причин: проблеми з розкриттям подушок безпеки, можливість раптового відключення систем безпеки автомобілів, дефекти склоочисників, проблеми з режимом паркування, системою гальмування.

Українських авто стали випускати вдвічі більше. У червні 2017 року на українських заводах виробили 835 машин. Це - на 95,1% більше, ніж у червні минулого року.

×


Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua