Ця рослина допоможе відростити шикарне волосся

16 июля 13:11 nk.org.ua
Вчені виявили дивовижні властивості васабі. Правда, не тієї пасти, що продають в тюбиках.Дослідження в цій галузі проводили наукові фахівці японської харчової компанії Kinjirushi. За словами вчених, в такому продукті, як васабі, є безліч корисних речовин, що допомагає прискореному росту волосся.

З’ясувалося в ході дослідницької роботи, бурхливе зростання волосся стає можливим через речовину під назвою ізосапонарін. У великій кількості вона міститься в листі цієї рослини.За словами дослідників, коли настає контакт з цією речовиною і клітинами волосяних цибулин, вони починають активніше реагувати на зовнішні подразники. Це має позитивний ефект на зростанні волосся. Також васабі підсилює потік поживних речовин до шкірного покриву на голові.Вчені запевняють, що якщо втирати листя японського хрону в корені волосся, то це буде в три рази ефективніше, ніж використовувати аналогічні косметичні засоби які продаються в магазинах. Правда, фахівці компанії попереджають, що вживання великої кількості хрону в їжу, а також втирання в шкіру голови пасти васабі з тюбика не приведе до такого ж впливу, оскільки тут важливий саме безпосередній контакт клітин зі стимулюючими речовинами.Довге і густе волосся – мрія більшості дівчат. Тільки от домогтися такого ефекту досить непросто, часто у представниць прекрасної статі просто не вистачає терпіння.
Комментарии
Читать Далее
С.Шторм: снова вылезло этот Махницкий

Победа Революции Гидности привела к власти немало абсолютных моральных уродов. Прикрываясь криками о любви к родине, многие люди успели за короткий период так ограбить страну, что подобные масштабы не снились самым кровавым тиранам.

10:00 nk.org.ua
Суддя не задекларував майна на 10 мільйонів

19 липня детективи Національного антикорупційного бюро вручили першу підозру після перевірки електронних декларацій. Під слідством опинився колишній голова одного з міських судів Луганської області. Його прізвища не називають. "Суддя у відставці не вказ

10:00 gazeta.ua