Кір дістався столиці

11 июля 12:52 gazeta.ua
У Києві зафіксували 11 випадків захворювання на кір. 

У столиці зафіксували спалах захворювання на кір. Із початку року зареєстрували 11 випадків. Дев'ятьох хворих, шестеро з яких – діти, госпіталізували.

Про це заявив директор Департаменту охорони здоров'я Дмитро Турчак, повідомляє "Уніан".

"На щастя, летальних випадків вдалося уникнути. Але треба розуміти, що ліків від кору не буває. Ускладнення хвороби можуть бути дуже небезпечними для здоров'я та життя людини. Препарати полегшують симптоми та борються з ускладненнями", - сказав Турчак.

Це може бути ураження нервової системи (енцефаліт), пневмонія, отит, втрата зору. Зустрічаються навіть відтерміновані наслідки кору: в середньому через 5 років після перенесеної недуги може виникнути підгострий склерозуючий паненцефаліт, що завжди закінчується летально. Медики попереджають, що кір легко передається від людини до людини. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди – нежить, температуру, кашель, а десь за тиждень з'являється висип (спочатку на голові, далі – на верхній та нижній частинах тулуба).

"Необхідно вчасно звернутися до лікаря. Лише фахівець може поставити точний діагноз і призначити адекватне й ефективне лікування", – зауважив Турчак.

Столиця забезпечена комбінованою вакциною для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи "Пріорикс" у достатній кількості. Щоб щепитися, необхідно звернутися до медичного закладу первинної ланки за місцем реєстрації.


В Одесі від кору померли двоє дітей.


Комментарии
Читать Далее
Была квартира ваша, стала наша

В Украине набирают обороты аферы с недвижимостью.

04:00 kp.ua
Вузам продлили срок подачи электронных заявлений

Электронную подачу заявлений продлили до 18-00 23 июля 2017 года

03:39 news.liga.net
В России озвучили мрачный прогноз для "ДНР" и "ЛНР"

Заявление о создании "Малороссии" – это игра Кремля накануне президентских выборов в РФ

03:29 www.segodnya.ua