Донька переможця "Голосу країни" отця Олександра прийшла на кастинг вокального проекту

19 июня 17:42 gazeta.ua
У Києві тривають відкриті кастинги нових сезонів вокальних проектів телеканалу "1+1" "Голос країни" та "Голос. Діти".

Цієї суботи спробувати свої сили прийшла донька переможця "Голосу країни-7" отця Олександра Анна Клименко. Підопічний Тіни Кароль зізнався, що їх сім'ю вже впізнають на вулицях, а також розповів, як дівчинка справлялася з хвилюванням:

"Анюта повністю успадкувала мій характер: донька така ж цілеспрямована і вперта, як я. На кастинг вона їхала з серйозною метою пройти далі, але зізналася мені, що, якщо цього року не вийде, спробує свої сили наступного. Аня, звичайно, трохи хвилювалася, але її підтримувала наша велика сім'я і навіть люди, які прийшли на кастинг та впізнали її. Я підтримую доньку в її прагненнях. До того ж, знаю по собі, що це велика честь бути частиною такого масштабного проекту", - поділився Олександр Клименко.

Стало менше відвертої попси: "Голос країни-7" покаже зірок, які вирішили розпочати кар'єру наново

Вже більше півтори тисячі талановитих дорослих вокалістів і двох тисяч дітей з різних куточків України виступили перед творчою групою проектів, щоб втілити свою мрію - потрапити на головну вокальну сцену країни.

Нещодавно продюсери вокальних проектів повідомили про можливі зміни в тренерському складі "Голосу країни" і "Голос. Діти", що стало головною інтригою нових сезонів і однією з найбільш обговорюваних новин проекту серед користувачів мережі.


Комментарии
Читать Далее
Беженцы и Европа

В своей новой статье независимый немецкий журналист Грета Маутнер отмечает, что, несмотря на рост ксенофобии, шовинизма, политического популизма, установку заграждений из колючей проволоки на границах европейских стран, поток беженцев в Европу только раст

18:43 nk.org.ua
Жуткие последствия грозы во Львове: поваленные деревья и оборванные провода

В некоторых районах города отсутствует энергоснабжение, а на дорогах временно не работали светофоры

18:29 www.segodnya.ua
Гран-при Азербайджана: у Ферстаппена лучшее время второй практики

Состоялась вторая сессия свободных заездов на этапе в Баку.

18:28 korrespondent.net