Різко підскочили ціни на помідори

19 июня 15:52 gazeta.ua
 
За минулі вихідні виробники тепличних томатів знову підвищили ціни.

За минулі вихідні українські виробники тепличних томатів в черговий раз підвищили ціни.

Сьогодні, господарства Південних регіонів та Закарпаття пропонують червоний томат по ціні 14-15 грн за /кг. Ціни на рожевий томат підскочили до 16-18 грн/кг, повідомляє "Інфо-Шувар".

Ще в минулу п'ятницю, українські господарства пропонували червоний томат по 10-11 грн/кг, ціни на рожевий томат становили 14-16 грн/кг.

"Сьогодні за найвищими цінами наш помідор скуповують покупці з Білорусі, але вони працюють не системно, тому ціни на продукцію коливаються в різних напрямках по кілька разів на тиждень. Втім, сьогодні ми продаємо томат дорожче, ніж торік. Тому, ситуація є досить сприятливою для виробників, – розповів виробник томатів Закарпатської області.

На оптових ринках України, ціни на червоний салатний помідор сьогодні формуються в діапазоні 15-18 грн/кг. Рожевий томат коштує 19-22 грн/кг.

Сьогодні український томат пропонується на 10% дорожче, ніж рік тому. Більш високі ціни виробники пов'язують з слабким врожаєм: через прохолодну погоду томат дуже повільно визріває в теплицях.

Також чергову хвилю зростання ціни в головних виробничих регіонах продавці пояснюють збільшенням зацікавлення з боку експортерів.


Комментарии
Читать Далее
Дональд Трамп обвинил Обаму в российских атаках

По словам Трампа, Обама был осведомлен о грядущей атаке и ничего не сделал для её предотвращения. Такие комментарии Трамп сделал после выхода статьи в The Washington Post о том, что Обаме сообщили в августе прошлого года о «прямом участии» Путина в атаках

20:25 nk.org.ua
Контракт з "Барселоною" підписали на серветці: кілька фактів з життя ювіляра Мессі

Напередодні 30-річний ювілей відзначив Ліонель Мессі - один з найкращих футболістів сучасності, капітан збірної Аргентини, форвард "Барселони". У складі іспанського клубу грає всю свою кар'єру, починаючи з 17 років. 8-разовий чемпіон Іспанії, 5-разовий в

20:11 gazeta.ua
Объявился новый претендент на Домагоя Виду

Трансферные слухи упрямо твердят, что хорватский защитник покинет киевское "Динамо" в межсезонье

20:11 kp.ua