Автомобілі Shelby виходять на європейський ринок

19 июня 14:04 gazeta.ua
В компанії Shelby оголосили про розширення географії дистрибуції автомобілів, деталей і ліцензованих супутніх товарів у Європі.

Модельний ряд автомобілів Shelby та супутні товари надійдуть у продаж у всіх 14 дилерських центрах в 11 країнах регіону.

GU Auto Trade продаватиме автомобілі Shelby через власну мережу дилерських центрів. Перший Shelby GTE потужністю 750 к. с., оснащений рядом вдосконалень для підвищення ефективності, продемонструють на Берлінській конференції дилерів цього місяця.

"Наші дилери спеціалізуються на американський спортивних автомобілях, їм відомо, наскільки популярними і бажаними є автомобілі Shelby. Їхні лімітовані серії приваблюють як палких прихильників бренду, так і колекціонерів. Для європейців, які високо цінують перемоги спортивних автомобілів Shelby American на Чемпіонаті світу та в Ле-Мані, це просто неймовірний шанс отримати щось справді унікальне", - говорить Лілі Гу, президент GU Auto Trade."Офіційні супутні товари Shelby надзвичайно популярні в усьому світі. Від литих колекційних масштабних моделей до красивих піджаків і стильних сорочок — офіційні товари Shelby можна побачити в усіх куточках світу. Завдяки цій угоді ще більше шанувальників отримають доступ до бажаних товарів", - каже Ніл Каммінгс, виконавчий співдиректор Carroll Shelby International і Carroll Shelby Licensing.

Дилерські центри GU Auto Trade працюють в Німеччині, Нідерландах, Франції, Бельгії, Люксембурзі, Швейцарії, Австрії, Польщі, Фінляндії, Сполучених Штатах Америки та Росії. Окрім автомобілів вони зможуть запропонувати запасні деталі для спортивних авто Shelby та ліцензовані супутні товари.

Компанія Shelby American, заснована Керроллом Шелбі, є дочірньою компанією, яка повністю належить Carroll Shelby International Inc. Вона займається виробництвом та продажем спортивних автомобілів і супутніх товарів. Компанія створює автомобілі, які є наступниками автентичного Cobra, зокрема моделі 427 S/C, 289 FIA, вуличного 289 і Daytona Coupe. Окрім того вона пропонує модифікації для автомобілів Ford Mustang 2005–2017 рр. випуску — Shelby GTE, 1000, Super Snake, Shelby Terlingua Racing Team і GTS. Також Shelby American випускає вантажівки Shelby Raptor, Shelby F-150 Super Snake і Shelby F-150.


Комментарии
Читать Далее
Дональд Трамп обвинил Обаму в российских атаках

По словам Трампа, Обама был осведомлен о грядущей атаке и ничего не сделал для её предотвращения. Такие комментарии Трамп сделал после выхода статьи в The Washington Post о том, что Обаме сообщили в августе прошлого года о «прямом участии» Путина в атаках

20:25 nk.org.ua
Опредилились полуфинальные пары Кубка конфедераций

Определились полуфинальные пары Кубка конфедераций. Сборная Германии встретится с мексиканцами, а команда Португалии сыграет с чилийцами. Немцы обыграли Камерун со счетом 3:1 и заняли первое место в группе B. Чилийцы сыграли вничью с австралийцами и финиш

20:15 lenta.ru
Контракт з "Барселоною" підписали на серветці: кілька фактів з життя ювіляра Мессі

Напередодні 30-річний ювілей відзначив Ліонель Мессі - один з найкращих футболістів сучасності, капітан збірної Аргентини, форвард "Барселони". У складі іспанського клубу грає всю свою кар'єру, починаючи з 17 років. 8-разовий чемпіон Іспанії, 5-разовий в

20:11 gazeta.ua