5 продуктів, які "вмикають" мозок

19 июня 11:21 gazeta.ua

Для ефективної роботи мозку, потрібно дотримуватись певних правил харчування. Для пам'яті найпоживніша їжа – це фрукти та овочі.

Особливо корисною є броколі, адже в ній багато вітаміна К і бору, дефіцит яких приводить до зниження активності мозку.Також дуже корисно їсти яблука – вони захищають мозок від оксидантного стресу, який веде до втрати пам'яті і зниження інтелекту.У какао-бобах містяться потужні рослинні антиоксиданти і мінерали, які покращують кровообіг та відповідають за швидкість реакції і пам'ять.

Також вони захищають мозок від окислювальних процесів, що призводять до хвороби Альцгеймера.

У рибі є багато жирних кислот омега-3, завдяки яким мозок працює краще. А ще вітаміни A, D, E, а також залізо, фосфоро, кальцій, магній, цинк і селен, необхідних для підтримки активності мозку. Для енергозабезпечення мозку дуже важливим є вітамін Е, якого дуже багато у горіхах. Він захищає клітинні мембрани від ушкоджень і активізує розумові процеси.
×


Комментарии
Читать Далее
Беженцы и Европа

В своей новой статье независимый немецкий журналист Грета Маутнер отмечает, что, несмотря на рост ксенофобии, шовинизма, политического популизма, установку заграждений из колючей проволоки на границах европейских стран, поток беженцев в Европу только раст

18:43 nk.org.ua
Жуткие последствия грозы во Львове: поваленные деревья и оборванные провода

В некоторых районах города отсутствует энергоснабжение, а на дорогах временно не работали светофоры

18:29 www.segodnya.ua
Гран-при Азербайджана: у Ферстаппена лучшее время второй практики

Состоялась вторая сессия свободных заездов на этапе в Баку.

18:28 korrespondent.net