Квінтет з п'ятої спроби: в родині сталося диво після років безпліддя

20 майя 01:37 gazeta.ua

Бріана Дріскелл та її чоловік Джордан намагалися зачати дитину впродовж двох років. Усі спроби, в тому числі з медичним втручанням, закінчувалися невдало.

Після п'ятого сеансу лікування безпліддя, Бріана побачила, що тест показує дві смужки. УЗД на восьмому тижні вагітності показало, що в утробі жінки б'ються серця п'ятьох дітей.

"Я майже втратила свідомість: не могла говорити і просто сиділа і дивилася на монітор із недовірою", - розповіла 29-річна Бріана.

Батьки впевнені: число їх дітей співпадає з кількістю невдалих спроб зачати дитину.

Незабаром після зачаття у Бріани почався сильний токсикоз. Їй довелося лягти в лікарню, щоб уникнути обезводнення. На 22 тижні з'явилася загроза дострокових пологів: Бріану знову госпіталізували – цього разу до кінця терміну.

Квінтет з'явився на світ до дня матері, який в Америці відмічають у травні. Три дівчинки і два хлопчика: Зої Харт, Дакота Фейт, Холін Грейс, Ашер Блейз і Гевин Лейн. Їхня вага коливалася від 800 грамів до кілограма, тому малюків одразу перевели у відділення інтенсивної терапії.

Автор: Соцмережі
 
В родині народилася п'ятірня після дворічного лікування безпліддя

Ускладнення після пологів не дозволили Бріані одразу побачити своїх дітей. Їх перша зустріч сталася за добу.

"Коли я нарешті побачила їх, я так сильно плакала, що було важко дихати. Я все ще не можу повірити, що стала мамою. Це нереально", - поділилася вона.


Автор: Соцмережі
 
В родині народилася п'ятірня після дворічного лікування безпліддя 

Перетворитися із пари на повноцінну сім'ю з п'ятьма дітьми - це велика зміна, не лише емоційна, але й фінансова. Аби підтримати Бріану і Джордана, в інтернеті оголошений збір коштів для оплати лікарняних рахунків і купівлі нового авто, куди помістяться одразу п'ять автолюльок.


Автор: Соцмережі
 
В родині народилася п'ятірня після дворічного лікування безпліддя
37-річна мешканка Шотландії Алексіс Бретт народила дев'ять синів і жодної доньки за 15 років. Коли на 20-му тижні сімейство Бретт дізналося стать чергової дитини – ніхто не був здивований, що це хлопчик. Усупереч численним домислам, розмір їх сім'ї ніяк не пов'язаний з ілюзорним очікуванням на доньку.
×


Комментарии
Читать Далее
Самый дорогой в мире автомобиль представили в Италии

Машина изготовлена в единственном экземпляре

Вчера, 23:42 focus.ua
Валерий Карпин предложил российским футболистам играть в лаптях

Экс-игрок резко отреагировал на идею импортозамещения в футболе

Вчера, 23:39 www.segodnya.ua
Вольфсбург сохранил место в Бундеслиге

Вольфсбург добыл победу в переходных матчах с Айнтрахтом.

Вчера, 23:38 korrespondent.net